19 Kasım 2016 Cumartesi 16:54
Tatlı İntikam Leyla Lydia Tuğutlu Kaç Yaşında Nerelidir
Tv ekranlarında yep yeni bir dizi daha başlıyor .Bu dizinin adı Bu Şehir Arkandan Gelecek. Dizinin kadın başrol oyuncusunun kim olacağı merak edilmeye başlandı. Kerem Bursin’in dizideki partneri Saadet Işıl Aksoy’un kendisine yurt dışından gelen bir projeyi değerlendirmek istediği ve bu nedenle dizide yer almayacağı ileri sürüldü Bunun üzerine Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde yakışıklı oyuncu Kerem Bursin’in partnerinin kim olacağı merak edilmeye başlandı.

Duymayan Kalmasın programında merak edilen konu ile ilgili açıklama yapıldı. Bu şehir Arkandan Gelecek dizisinde kerem Busin’in partnerinin Leyla Lydia Tuğutlu olacağı belirtildi.

Kısa bir süre önce Leyla Lydia Tuğutlu ‘nun rol aldığı Tatlı İntikam dizisinin erken final kararı bu iddiayı güçlendirir  nitelikte. Leyla Lydia Tuğutlu konu ile ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı.

Leyla Lydia Tuğutlu kimdir?

Oyuncu 29 Ekim 1989 yılında Berlin’de dünyaya geldi .Babası Türk annesi Alman asıllı olan Leyla ,müzik ve keman eğitimi aldı. Modellik ajansına kaydolarak çalışmaya başladı. Konservatuar okuyan Leyla Lydia okulu bırakarak ilgi duyduğu mankenlik ve fotomodellik  yapmaya başladı.

Güzel oyuncu halen İstanbul Üniversitesinde Almаn Dili ve Edеbiyatı  bölümündе  okuyor. Leyla Lydia Türkçe, Almanca ve İngilizce olmak üzere 3 dil biliyor.2008 yılında katıldığı Miss Turkey Güzellik yarışmasında birinci oldu. Tacını yarışmanın jüri üyelerinden biri olan Paris Hilton taktı.

Güney Afrika’nın  Johannesburg şehrinde düzenlenen Miss World yarışmasında Türkiye’yi temsil etti.2005 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında best Promising seçildi.Çin’de düzenlenen 'Miss Tourism Queen Internatiоnal 'yarışmasında Princess ödülünün sahibi oldu.Leyla Lydia 2007 yılında Fаshion Tv Modа Oskarlarında ‘Gеlеcеk Vааd Eden Mоdel' ödülüne layık görüldü.

Son Güncelleme: 19.11.2016 19:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş