09 Şubat 2017 Perşembe 22:33
Solmaz'ın maskeli talibi kim? Evleneceksen Gel fırtınası devam ediyor
Evleneceksen Gel'de Maskeli talip konuşuldu. 9 Şubat Perşembe günü yayınlanan yeni bölümde maskeli talip Solmaz ile bir araya geldi. Karşılıklı sobhbette Maskeli talip, Solmaz'ın damarından konuya girdi. Solmaz'ın mutlu olması için yapacaklarını sıralayan talip kim? İşte detaylar...

Maskeli talip sahnede iken Kaan ve Nurullah tartıştı. Bir türlü Solmaz'ı paylaşamayan Nurullah ve Kaan Solmaz'ın kendilerinden hoşlandığını söylemeye devam ettiler. Kaan ise Maskeli talibe Solmaz'ın kalbinde ben varım beni seviyor dedi.

Show Tv Evleneceksen Gel yeni bölümde yaşananlar çok konuşulacak, sesi tanıdık gelen gizemli talip kim olabilir? Yüzünü göstermek istemeyen maskeli talip kim, Solmaz'ın sulak yerde yetişmiş dediği damat adayı haftaya yüzünü gösterecek mi? Merak edilenlere yanıt Solmaz'ın talibinden geldi, haftaya belki yüzünü göstereceğini söyleyen adaya Solmaz'ın tavrı oldukça cıvıktı! 

Evleneceksen Gel 9 Şubat Perşembe neler yaşandı?

Maskeli Talip İşi Biliyor!

Solmaz'ın yeni talibi " Seni burada ağlatan üzen Nurullah ve Kaan oldu " dedi, Onların papatya falı gibi seviyor sevmiyor yaptığını dile getiren maskeli talip kendisinin papatyayı Solmaz'a vereceğini dile getirdi. Solmaz'ın kendisine evet demesi halinde  kimsenin karışamayacağını belirten maskeli talip Solmaz'ın maskeyi çıkar ısrarına karşı haftaya maskeyi çıkaracağını belirtti.  Maskeli talip 27 yaşında!

Maskeli ile Nurullah Tartıştı

Zeybek oynamak için sahneye atlayan Nurullah'ın oyunu stüdyodakilerden alkış aldı. Nurullah maskeli talibin kendisi hakkında şöyle böyle dediğini söyledi kendisinin efe olduğunu ve kendisini susturamayacağını söyledi. Maskeli talip ise bende yiğidim sen merak etme dedi ve Solmaz'ın kendisine evet demesi halinde kimsenin kılına zarar veremeyeceğini belirtti.

- Solmaz'ın maskeli talibi Mustafa çıktı!

Solmaz'ın maskeli talibi Mustafa çıktı


Son Güncelleme: 10.02.2017 02:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş