31 Ekim 2016 Pazartesi 12:24
Şarkıcı Gülay'ın Çalkantılı Hayatına Evlilikte Eklendi!Bakın Kimle Evlenmiş?

Doksanlı yılların en iyi çıkış yapan şarkıcısı pop müziğine Cesaretin Varmı Aşka şarkısı ile damga vuran Gülay Emel Müftüoğlu'nun sunduğu sohbet programında ilginç itiraflarda bulundu.Katıldığı programda kendisi hakkında bilinmeyenleri hayranları için açıklayan şarkıcı Gülay yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı sevgilisinin geri dönmesini engellemek amacıyla cezaevinde bir hayranı ile evlendiğini dile getirdi.

''Cezaevindeki bir mahkumla evlilik yapmak zorunda kaldım''

Gülay, aşk acısı çektiği bir dönemde hayranıyla formalite evlilikyaptığını açıkladı.Gülay, "Şeffaf bir hayatım var ama kimseye de söyleme gereği duymadım. Cezaevindeki bir mahkumla evlilik yaptım. Bir aşk vakası bu. Çok âşıktım birine. Ama birlikte olmamamız gerekiyordu. Sonu belliydi. Çok sevmeme rağmen ayrılmak zorundaydık. Bir daha bana dönmemesi için biriyle olmam gerekiyordu. Başka biriyle de olamayacağım için en ideal aday cezaevinden biriydi. Bana hayran olan biriyle evlendim. Tamamen formalite evliliğiydi." dedi.

Şarkıcı Gülay Kağıt üstündeki bu evliliğinin bir süre sonra noktaladı geçtiğimiz yıl bu defa severek ve isteyerek gerçekten nikah defterine imza atan Günay işadamı Serkan Boran ile hayatını birleştirdi

Yorumlar

Google+'da Paylaş