07 Kasım 2016 Pazartesi 10:16
Kısmetse Olur Didem Delen Kimdir?Kaç Yaşında,Boyu,Yaşı,Kilosu

Kanal D ekranlarında beğenilerek izlenen kısmetse olur programı yayınlandığı ilk günden itibaren ilgi odağı oldu. Kısmetse olur evlilik yarışmasında gelin ve damat adayları hakkında merak edilen bilgileri yayınlıyoruz Didem delen kimdir kısmetse olur Didem delen kaç yaşında kendisi hakkında merak edilen bilgileri sizler için haberimizde hazırladık.

Hafta içi hergün 12: 45 de Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan kısmetse olur programı sekizgenin ve damat adayından oluşuyor kısmetse olur evinde birbirlerini görüp beğenerek tanıma yoluna giren adaylar evlenme yolunda ilerliyorlar. Her hafta bir kişinin yarışmaya veda ettiği evde bir kişide 10 bin liralık büyük ödülü olarak haftanın birincisi seçiliyor . Kimi zaman aşk kimi zaman kin ve nefretle dolu dakikaların geçtiği kısmetse olur programı izleyiciyi ekran başına kilitliyor.

Kısmetse olur yeni sezon bölümlerinde karşımıza çıkan Didem Delen yarışmada Adnan ile aşk yaşıyor. Kısmetse olur evinin olgun oturaklı oldukça karakterli gelin adayı Didem Delen daha önce bir kez evlilik geçirmiş .33 yaşında olan güzel gelin adayı stanbullu olup hayatını İstanbul'da devam ettirmektedir. Halkla ilişkiler mezunu olan Didem Delen yarışmanın en başından beri Adnan'a olan ilgisi ve sevgisi ile tanınıyor .

Adı Soyadı:Didem Delen

Yaşı:33 (1983 doğumlu)

Meslek:Solist

Memleket:

İstanbul doğumluBoyu:1.70 cm

Eğitim:Güzel Sanatlar Lisesi Mezunu

Kilosu:52 kg

Saç Rengi:Siyah

Son Güncelleme: 07.11.2016 10:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş