15 Kasım 2016 Salı 20:36
Kısmetse Olur 281. Bölüm Fragmanı 16 Kasım Çarşamba Kanal D Yayın Akışında

Kanal D ekranlarının Fenomen evlilik programı kısmetse olur 281.bölüm fragmanı yayınlandı.16 Kasım tarihinde izleyici karşısına çıkacak olan kısmetse olur 281 bölümde neler yaşanacak ?Kısmetse olur Hazal Semih aşkı bittimi?Kısmetse olur 281. yeni bölüm fragmanı ve bu bölümde yaşanacak olaylar sizler için sayfamızı aktarılmıştır.

Kanal D ekranlarında hafta içi hergün 12:45 de izleyici karşısına çıkan kısmetse olur izdivaç yarışması izlenme rekorları kırarak yayın hayatına devam ediyor.Kısmetse olur 16 Kasım çarşamba günü yayınlanacak olan 281.bölüm fragmanı yayınlandı.Bu bölümde tartışmalar ve kavgalar her zaman olduğu gibi eksik olmayacak.Kısmetse olur'a bu hafta yeni katılan Damat adayı Berker Türker Hazal'ı tanıdığını ima etti .Ancak nereden tanıdığını bir türlü ısrarlara rağmen açıklamadı. Berker Türker Aydın'a Talip olarak geldi oldukça otoriter bir damat adayı olan Berker Türkiye'nin kazalı tanıdığını ima etmesi ve bu durumu açıklaması öncelikle Semih'i daha sonra diğer damat adaylarını gerdi..

 Kısmetse olur 281 bölüm fragmanı izlediğimizde evin gelin adaylarından Gamze'nin Semih'e aday olarak gittiğini görüyoruz.Semihin ise bu durum karşısında ''Ben de bekarım O da bekar onu tanıma yolunda olmam çok normal ''sözleri Hazal'ı iyice çileden çıkarıyor. Hazal Bu durum karşısında her ne kadar Semih'i kalbimde bitiremezsem de aklımda bitirdim cümlelerini kullansa da erkekler evine basarak semih'ten hesap soruyor.Kısmetse olur 281. bölüm fragmanında ipler iyice gerilirken ayrıldıklarını söyleyen Semih ve Hazal çiftinin Aslında birbirlerinden kopmalıkları görünüyor.

Yarın ekranlara gelecek olan kısmetse olur 281 bölüm fragmanı her ne kadar Gamze ve Semih arasında ki yeni bir başlangıcı işaret ediyor.Olsa da sosyal medyada dolaşan iddialara göre Semih ve Hazal çifti çoktan barıştı bile.Bildiğiniz gibi Kısmetse olurun çekimleri bir hafta önden gidiyor.İki sevgilinin geçtiğimiz gece düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri ne birlikte katılması dikkatleri üzerine çekti. Hazal ve Semih'e töreninde evin diğer çifti olan Didem ve Adnan'ın yanısıra programı sunucusu Seda Akgül de eşlik etti Semih ve Hazal'ın gelecek bölümlerde Sürpriz yapıp barışması beklentiler arasında yer alıyor.Kendisini yakından takip eden izleyicilerimize ve onların hayranlarına ve bu müjdeyi vermiş oluyoruz.

Son Güncelleme: 16.11.2016 00:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş