07 Kasım 2016 Pazartesi 15:20
Karagül (Melek ) Sebahat Kumaş Kimdir?Boyu,Yaşı,Kilosu Nedir?

Karagül dizisi ile karşımıza çıkan başarılı performansı ve güzelliği ile izleyicileri ekran başına kilitlemeye başaran Sebahat Kumaş kimdir? Kaç yaşındadır Hayatı ve biyografisi gibi hayranları tarafından merak edilen soruların cevabını sizler için sayfamızda paylaşıyoruz.

Sebahat Kumaş kimdir ?

1989 tarihinde dünyaya gelen Aydın şehrinde hayata gözlerini açan Sebahat Kumaş şu anda 27 yaşındadır.Çocukluğunun belli dönemleri doğduğu şehir olan Aydın'da geçmiştir ardından İzmir'e ailesi ile birlikte taşınan Sebahat Kumaş ilk ortaokulu burada tamamlamıştır.Ardından İstanbul'a giden oyuncumuz burada lise ve üniversite eğitimini bitirmiştir.

Açıköğretim Fakültesinden Fotoğrafçılık bölümünü bitirerek en çok ilgi duyduğu mesleğin eğitimini almıştır .1. 66 boyunda olan güzel oyuncumuz oyunculuk ile ilgilenmeye başlayınca bu alanda da eğitim almaya karar vermiştir.Oyunculuk ile ilgili en önemli eğitimi aldığı yer ise Ekol Dramadır .Televizyon ekranlarına ilk olarak Arka Sıradakiler dizisinde çıkan Sebahat Kumaş bu dizide hemşire rolünü oynamış ardından Adanalı dizisinde boy göstermiştir .

Birçok dizide canlandırdığı karakterler ile oyunculuk alanında kendisini geliştiren Sebahat Kumaş en son Karagül dizisinde mesleğinin çıkışını yakalamıştır.Sosyal hayatında genellikle ailesiyle beraber sevdiği arkadaşlarını zaman geçiren oyuncu gece hayatından hoşlanmıyor.

Sebahat Kumaş

Doğum Tarihi : 1989

Doğum Yeri : Aydın

Boyu : 167 cm

Kilo : 52 kg

Yorumlar

Google+'da Paylaş