11 Kasım 2016 Cuma 10:21
Demet Akalın Hayalet Şarkı Sözleri !

Demet Akalın muhteşem sesi ile yeni albümler çıkarmaya devam ediyor.Demet Akalın Türk pop müziğine damgasını vuran ses sanatçılarımız arasında yer alırken yeni çıkardığı albüm ile yine müzik dünyasına bomba gibi düştü. Demet Akalın'ın yeni albümünden hayalet isimli şarkının sözlerini sizler için sayfamızda paylaşıyoruz.

Geçtiğimiz dönemlerde çıkardığı albümler ile şarkıları dilden dile dolaşan ünlü popçu Demet Akalın yeni albümü ile karşımıza çıkıyor.Albümünde Toplam 16 şarkı yer alan sanatçının albüm çıkış parçası ise hayalet isimli şarkı olarak seçildi. Gülşen şarkısı olan hayalet bilmeyenler tarafından büyük ilgi gördü Demet Akalın hayalet şarkı sözleri merak edilirken sizlere Demet Akalın hayalet şarkısı ve şarkı sözlerini sayfamızda yayınlıyoruz .

Pop müziğinin sevilen ismi Demet Akalın yeni Rakipsiz isimli albümünü sevenleri ile buluşturdu. Yine bomba gibi bir albüm ile sevenlerinin karşısına çıkan güzel sanatçı Demet Akalın yeni albümünde toplam 16 şarkı yer alırken sanatçı albümün çıkış parçası olarak Hayalet isimli şarkıyı seçmiştir.

DEMET AKALIN HAYALET SÖZLERİ

Yıkılmayı kalkmayı toydum ezberledim

İsyan da ettim,

Ne gelmişi kaldı ne geçmişi kaderimim

Sen değil, aşktan muaf tutamaz beni

Gelse felaketim

İyi bak son kez ben sana

Bundan sonra hayaletim.

Hep bi yanı kırık

Bakma, hep bi yanık canım ciğerim

Ama gösteremem...

Sustum, ahh ölümüne

En büyük cevab anlayana

İzahat veremem..

Gördüm, aydım, doydum ben

Senden farkım rütbemden

Son Güncelleme: 12.11.2016 21:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş