06 Şubat 2017 Pazartesi 17:13
Vodafone Salla Kazan kampanyası Nasıl?Telefonun  Salla İnternet Kazan!

Vodafone'un müşterilerine sunduğu avantajlardan biri olan salla kazan kampanyası devam etmekte ve müşterilerine birbirinden özel avantajlar sunmakta. Üstelik bu kampanyadan hem faturalı, hem de faturasız müşterileri yararlana biliyor. Dakikalarınız, SMS’leriniz veya internetiniz bittiği zaman Vodafone’un Salla Kazan kampanyası yüzleri güldürüyor. Vodafone sadece dakika, SMS ve internet değil bunların dışında birbirinden özel avantajlar da sunuyor. Ancak hediye gelen dakika, SMS ve internet kullanımlarında kısıtlamalar mevcut olabiliyor. “24 saat geçerli” veya “12 saat geçerli” gibi uyarılara dikkat etmekte fayda var. Aksi takdirde hediyelerinizi kullanmadan süresini geçirebilir veya kullanım süreniz bittiğinde paketinizden harcamaya devam ediyor olabilirsiniz.

Vodafone Salla Kazan kampanyasından faydalanabilmek için akıllı telefonunuza “Vodafone Yanımda” uygulamasınız yüklemeniz gerekiyor. Bu uygulamayı App Stora veya Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde edinebilmeniz mümkün. Her pazartesi günü indirdiğiniz  “Vodafone Yanımda” uygulamasını açıp telefonunuzu sallayarak uygulama üzerinden hediyelerinizi alabiliyorsunuz.

Vodafone bir konuda daha bir güzellik yapmış. Telefonunuzu salladığınızda kazanacağınız hediyeler SMS, dakika veya internetle sınırlı değil. Aynı zamanda bu hediyelerin dışında ünlü markalardan çeşitli miktarlarda indirim kuponları kazanabiliyorsunuz. Fakat burada bir seçim yapmanız gerekecek. Karşınıza çıkan 2 kampanyadan size göre en avantajlısını seçmek konusunda özgürsünüz. Uygulama basit olduğu kadar bir o kadar da avantajlı. Ancak bir şeyi hatırlatmakta fayda var! Maalesef şu anlık kampanyadan sadece Vodefone Freezone’lu gençler faydalanabiliyor.

 

Son Güncelleme: 06.02.2017 17:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş