14 Kasım 2016 Pazartesi 21:31
Twitter hesabı nasıl kapatılır ?Twitter hesap silme işlemleri nasıl yapılıyor ?

Twitter hesabı nasıl kapatılır ?Twitter hesap silme işlemleri nasıl yapılıyor ?Twitter mobil hesabı nasıl kapatılır diye merak edilen okurlarımız için sayfamızda Twitter hesap silme işlemleri sırasıyla anlatılmıştır .Artık Twitter'ını kullanmak istemiyor ve tamamen kalıcı olarak silmek istiyorsanız sayfamızdaki bilgileri okumanızı tavsiye ediyoruz.

 Dünyada en çok kullanılan sosyal ağlar arasında yer alan Twitter hesabını silmek Twitter'ı kapatmak hakkında bilgileri sayfamızda sizler için hazırladık .Twitter hesabı nasıl kapatılır bunu Size kolay ve basit bir şekilde anlatacağız Twitter hesabı dondurmak içinde kullanıcılara yazımızda yardımcı olmaya çalışacağız. Twitter mobil cihazlar üzerinden hesap silmek mümkün olmadığı için masaüstü veya dizüstü bilgisayar kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 Twitter hesabınıza Giriş yaparak sağ üst köşede bulunan küçük profil fotoğrafınızı Tıklayın ve burada açılan menüde ayarlar sekmesini işaretleyin ayarlar sekmesine tıkladığınızda temel hesap ve dil ayarlarını değiştirebileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz.Hesabımı devre dışı bırak isimli bağlantıyı tıklayın bu bir Elveda mı şeklindeki yazıya tıklamadan önce karşınıza çıkan bilgileri okuyun ve devre dışı bırak düğmesini tıklayın .Böylelikle Twitter hesabınızı silinmiş olacaksınız.

Mobil cihazdan Twitter silme nasıl  yapılır ?

İlk olarak telefonumuzun veya tabletimizin İnternet tarayıcısını açıyoruz. Ardından telefonumuzun menü tuşuna basıyoruz. Açılan sayfadan ‘Masaüstü sitesi iste.’ kısmını işaretliyoruz. Böylelikle telefonumuz veya tabletimiz Twitter.com’u masaüstü bilgisayar gibi açacak. Tarayıcımızı ayarladıktan sonra Twitter.com’a kullanıcı adı ve şifremizle giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki mobil hesap silme bağlantısına tıklıyoruz. Sonra da hesap silme işlemini onaylıyoruz. Mobil cihazlardan hesap silme işlemi bu şekilde. Bu anlatım sayesinde iPhone, Samsung, Sony, HTC, LG, Asus gibi telefonlardan Twitter hesabınızı kolayca silebileceksiniz.

Son Güncelleme: 14.11.2016 21:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş