01 Ocak 2017 Pazar 14:29
Tv 8,5 Kanalı Digiturk ve D Samart Kaçıncı Kanalda
Acun Ilıcalı'nın yeni spor kanalı izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor .TV8.5 ile ilgili izleyicilerden gelen soruları sizler için sayfamızdan yanıtlamaya başladık Acun Ilıcalı'nın yeni spor kanalı TV8 5 Digiturk Tivibu Uydunet gibi platformlarda yer alacak mı sorusunun cevabını merak edenler için sayfamızda hazırladık işte detaylar.

 Acun Ilıcalı bir açıldı pir açıldı. Yeniliklere açılımlara doymayan yetenekli sonucudur .Durak bilmeden çalışma hayatına devam ederken yepyeni bir spor kanalı ile karşımıza çıktı TV8.5 isimli kanalı yayın hayatına merhaba dedi. Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı tarafından açıklanan TV8 5:30 kanalı yayın hayatına geçerek spor severler için yeni bir seçenek oldu. 2018 Dünya Kupası eleme maçını yayınlayacak olan kanalının frekans bilgileri de belirlendi .Türksat 4A uydusunda yayında olan kanalın diğer platformlarda olup olmayacağı ise merak ediliyor .

ACUN'DAN EFSANE KARAR

TV8,5 Buçuk Turksat 4a Frekansı

Uydu : Türksat 4A

Frekans : 12346 Mhz

Polarizayon : Yatay (H)

Sembol Oranı : 9600

FEC : 3/4

Digitürk'te kaçıncı kanal?

Otomatik olarak arama yaptığınızda 51.kanalda çıktığını belirtelim. Şimdilik sadece bu platformdan yer alan kanalın ilerleyen günlerde Tivibu, Uydunet ve Dsmart gibi büyük platformlarda da yayına başlayacağı belirtildi.

Kanalı Otomatik Ekleme

Frekansı ister manuel olarak tek girerek yada otomatik güncelleme seçeneğini kullanarak uydunuza yeni kanalı ekleyebilirsiniz. Acun Ilıcalı daha önce TV8 kanalını almış ve yayınladığı kanallar ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarmıştır.

Yeni kanalda ise NBA ve 2018 Dünya Kupası maçları yayınlanacağı belirtildi.

Son Güncelleme: 01.01.2017 14:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş