06 Şubat 2017 Pazartesi 12:50
Samsung’dan  Galaxy 8 ve Galaxy 8 Edge Modellerine Duyuru Geldi!Özellikleri ve Satış Fiyatı

Teknoloji devi Samsung'un gelecek amiral gemisi olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modellerinin ne zaman tanıtılacağı bilinmezliğini koruyor. Cihazın tanıtılması konusundaki çalışmalara devam edildiği ve bununla ilgili olarak gerekli olacak üretim aşamasına geçildiği ifade ediliyor. MWC 2017 kapsamında Şubat ayında değil ancak cihazını Mart ayında tanıtmasının söz konusu olabilecek olduğu ifade ediliyor. Ancak yeni amiralle ilgili, her geçen gün yeni bir haber daha ortaya çıkıyor.
Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modellerinin kısa süre içerisinde tanıtılacağı iddiaları şimdiden yayılmaya devam ediyor. Teknoloji devi Samsung'un satış rakamları ve kullanıcı sayısındaki artış her geçen gün devam ederken yeni modelleri olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge’in gelecek aylarda tanıtılması iddiaları Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modellerinde daha güvenli bir cihaz sunmuş olacak oldukları iddiasını beraberinde getiriyor.

Samsung'un gelecek amiral gemisi olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modellerinin fiyatlarının beklenmekte olduğu gibi 1500 dolar ve civarında sunulması söz konusu olamayacağı ancak 1800 dolar ile sunulmasının söz konusu olabilecek olduğuna değiniliyorç.  En azından şimdilik bilinenler bu yönde. Ancak Samsung'un gelecek amiral gemisi olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modelleri için herhangi bir net fiyat açıklamasının olmadığını da belirtmek gerekiyor.

Son Güncelleme: 06.02.2017 12:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş