22 Ocak 2017 Pazar 13:00
Messenger kayıt nasıl yapılır Microsoft yeni hesap açma işlemi

Messenger kayıt nasıl yapılır Microsoft yeni hesap açma işlemi için hangi yolu takip etmek gerekiyor .MSN giriş ekranı MSN için yeni bir hesap açmak istiyorsanız Microsoft hesabı alıp maillerinizi rahatlıkla kontrol edebilir .Hatta sosyal medya hesabı açabilirsiniz bunun için gerekli adımları sizlere sayfanızda aktardık.

Messengera nasıl kayıt yapılır

Sizlere vermiş olduğumuz bağlantıyı tıklayarak Microsoft hesap oluşturma ekranına yönlendirileceksiniz. Bunu da karşınıza çıkan bilgi formunu eksiksiz doldurarak en alt kısımda hesap oluştur düğmesini tıkladığınız andan itibaren hesabınız oluşturulmuş olup aktif hale gelecektir.

Messenger kayıt işlemlerinizi yaptıktan sonra adınıza gelen mailleri kontrol edebilir sosyal medya hesabı kurabilirsiniz. Sizlere verdiğiniz linki tıkladığınızda karşınıza ad-soyad Bilgilerinizi isteyecektir ardından  ülke bölge, doğum tarihi, cinsiyet bilgilerinizi doğru girerek hesabınızın bilgilerini tamamlayın.Dikkat edilmesi gereken kısım ise burada Kullanıcı adı kısmı.Daha önceden kullanılmayan bir e-posta hesabı almalısınız.Sayılar işaretler büyük harf küçük harf kullanarak kullanıcı adı oluşturabilirsiniz.sonuna ise  @hotmail.com ibaresini koymayı unutmayınız.

Microsoft Messenger Hesap Açma Ekranına Buradan Gidebilirsiniz

Yorumlar

Google+'da Paylaş