20 Ocak 2017 Cuma 21:21
Lg G6 Tanıtım Ne Zaman Yapılacak Lg6 Teknik Özellikleri

Güney Koreli elektronik şirketi, cep telefonu ve petrokimyanın da dahil olduğu birçok alanda faaliyet gösteriyor.Koo ailesi tarafından yönetilen bir aile şirketidir.

Şirket, 1995'e kadar "Lucky - Goldstar"'ın bir kısaltması olarak LG ismini kullanmıştırLucky, özellikle ev temizliği ürünleri ve çamaşır temizliği ürünleri ile Güney Kore'nin ünlü markalarından biriydi.

LG , dünyanın dört bir yanında 81 tanesi yan kuruluş olmak üzere 110’dan fazla biriminde seksen iki bin kişiye iş imkânı sağlamaktadır. Mobil iletişim, dijital aletler, dijital görüntü cihazları ve dijital medyada günden güne yenilenen ürünler piyasaya sürmektedirler. LG; CDMA/GSM ahizesi, klima, önden- yüklemeli çamaşır makinesi, optik sürücüler, DVD oynatıcı, düz ekran tv ve ev sinema sistemleri üreticisidir.

LG G6 ‘DA HANGİ FARKLAR OLACAK VE TANITIMI NE ZAMAN?

Güney Kore merkezli telefon üreticisi LG, G6 modelinin ısınma sorununa karşın, telefonda ısı borularına yer verdi. Bir cihaz içerisindeki sıcaklığı yüzde 6 ile 10 aralığında düşüren dahili parçalarla telefonun ısınmasına engel olacak. Yoğun kullanım sırasında telefonun en çok ısınan bölgeleri üzerinden geçecek olan ısı boruları, cihazın içindeki sıcaklığı dengeli bir şekilde dağıtarak, hem ısınma sorununu aşacak hem de işlemcinin ısınma nedeniyle frekans hızını düşürüp performans kaybı yaşamasını engelleyecek.

LG G6 telefonundaki güvenli bataryasıyla işini sağlama almış.  Bu fark yaratan özellikleriyle, tüm diğer LG telefonlarında da olduğu gibi, bu telefonda büyük ilgi görecek.LG G6'nın MWC 2017'de tanıtımı yapılacak. 26 Şubat’ta telefonun tanıtımı izlenebilecek. LG G6  ‘nın büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Son Güncelleme: 20.01.2017 21:41
Yorumlar

Google+'da Paylaş