06 Şubat 2017 Pazartesi 11:26
iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone 8 Pro modellerini ne zaman tanıtılacak?
Tüm dünyanın merakla beklediği iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone 8 Pro modellerini ne zaman tanıtılacak?  Teknoloji devi Apple’ın yeni seri cihazları kullanıcıları meraklandırmaya devam ediyor. Yeni seri cihazların ne zaman satışa tanıtılıp, satışa sunulacağı büyük merak konularında sadece birkaçı. Akıllı telefon piyasasında iPhone’un ağırlığını düşünürsek bu merak çok normal.

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone 8 Pro, 8 Eylül 2017 tarihinde tanıtılması bekleniyor. Geçtiğimiz sene 7 Eylül'de tanıtılan iPhone bu sene için ön görülen tarihler bu yönde. Amerikan'nın California Eyaleti'nde, Apple'ın dillere destan meşhur lansmanlarından biri ile tanıtılacak olan iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone 8 Pro modellerinin Türkiye satış fiyatının kaç TL olacağı ise büyük merak konusu.
Apple, iPhone'un 10. yıl dönümü için özel bir tasarım ile karşımızda çıkması ve özelliklerinin de en üst seviyede olması bekleniyor. Ayrıca iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone 8 Pro modellerinin kullanıcılara eskisinden daha başarılı sistemsel ve donanımsal özellikler sunmasının planlandığı vurgulanıyor. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone 8 Pro modellerinin ekran ve kamera yönünde yenilikler sunması da beklentilerden bazıları. Teknoloji devi Apple’ın iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone 8 Pro modellerinin Türkiye satış tarihi Aralık ayı olarak bekleniyor ancak satış fiyatı hala akıllarda kocaman bir soru işareti olarak varlığını devam ettiriyor. Bakalım Apple iPhone başarısını devam ettirebilecek mi?

Son Güncelleme: 06.02.2017 11:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş