29 Kasım 2016 Salı 14:44
iPhone 7 özellikleri ve fiyatı ne olacak?

IPhone 7 modeli merakla bekleniyor geniş ekranlı iPhone modelleri büyük bir ilgi odağı oldu. iPhone 7 üzerinde çalışan Apple herkesi ne zaman çıkacağı konusunda meraklandırma devam ediyor .Apple'ın amiral gemisi olan iphone7 eşi benzeri olmayan bir telefon olarak karşımıza çıkacak. iPhone 7 özellikleri ve fiyatı ne olacak?

 Apple son zamanlarda telefon üzerine yaptığı atılımlarla teknoloji meraklılarını kendisine hayran bıraktı. iPhone modeli fikri ile başarılı bir satış grafiği yakalayan Apple iPhone serisinin yeni üyesi iPhone 7 ile piyasalara çıkmaya hazırlanıyor . Teknoloji meraklıları iPhone 7 telefonunu ne zaman çıkacağını merak ediyorlar Geniş ekranlı iPhone modelleri ile başarılı bir satış grafiği yakalayan Apple şimdilerde üzerinde çalıştığı iPhone 7 ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı

 iPhone 7 ne zaman piyasalarda yer alacak?  iPhone 7 Türkiye satış fiyatı ne kadar? olacak iPhone 7 teknik özellikleri nelerdir ? iPhone 7 hakkında merak edilenler?  iPhone 7 tasarımı nasıl iPhone serisinin yeni üyesinin temel özellikleri şimdiden tartışılıyor . Android işletim sistemi ile çalışan kablosuz şarj özelliğine sahip iPhone 75 gigabyte ram ile karşımıza çıkması bekleniyor. Telefonun hafızası oldukça kuvvetli olacak.  

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus daha farklı olmayacak Bu ürün 16 64 ve 128 gigabyte kapasite seçenekleri ile piyasaya sürülecek Apple'ın yeni modelinin iOS 9 ya da iOS işletim sistemi ile çalışacağı tahmin ediliyor 2016 yılında tanıtılıp piyasalara sürmesi bekleniyor.

Son Güncelleme: 29.11.2016 14:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş