30 Kasım 2016 Çarşamba 14:23
Galaxy Note 7'nin Patlama Nedeni Açıklandı Mı?
Teknoloji devi Samsung' un olay telefonu Galaxy Note 7'nin yanma nedeni açıklandı. Pil üreticisini değiştirdikten sonra da bu araştırmalarını sürdüren Güney Kore merkezli firma, yakında incelemelerinin sonuçlarını herkesle paylaşacağını söylüyor.

Firmayı takip edenler bir süredir Galaxy Note 7'nin neden alev aldığını araştırdığını duymuşsunuzdur. Teknoloji devi Samsung'un yüzünü karartan Galaxy Note 7 şirketi büyük zarara uğrattı. Ancak patlayan Galaxy Note 7'nin satışlarıa son verilmesinin ardından aylar geçmesine rağmen nedeni hala açıklanmadı. 


Teknoloji Devi Samsung'un yetkilisi açıklama yaptı.

Galaxy Note 7 patlamasına sebep olabilecek bütün ihtimaller sorunlar araştırılmaya devam ediyor. Yine yanlış bir karar vermemek için acele etmediklerini dile getirdi.

Galaxy S8 önümüzdeki senenin ilk aylarında ortaya çıkacağından, Samsung'un Note 7 sorunlarını tamamen geride bırakmak istemesi, daha doğrusu ürünlerinin güvenliği konusunda oluşabilecek endişeleri gidermek istemesi gayet normal. Son aylarda Note 7 ve bazı çamaşır makineleriyle canı fazlasıyla sıkılıan firma, yeniliklerde eli açık davranan bir Galaxy S8 ile yeni bir ivme yakalamak istiyor. Bakalım Galaxy S8 Note 7'nin kötü düşüncelerini silebilecek değerde olacakmı.
Son Güncelleme: 30.11.2016 14:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş