24 Kasım 2016 Perşembe 23:27
FIFA 17 ücretsiz olarak şimdi kullanılabilir, denemeye ne dersiniz?
 FIFA 17 deneme demo sürümü yayınlandı. Ücretsiz olarak indirilebilen demo FIFA 17'de bazı şeyler eksik. Oyun meraklılarının uzun zamandır beklediği oyunun demosu EAS tarafından resmi internet sitesinde yayınlandı. Gerçek aktif zeka ile şimdi FIFA 17 daha heyecanlı ve göz alıcı olarak kullanıcının karşısına çıkıyor.

FIFA 17 Demo Xbox One, PlayStation 4, PC, Xbox 360 ve PlayStation 3'te çıktı. Saha içinde ve dışında neler yapabileceğinizi herkese göstermek istiyorsanız Frostbite altyapılı FIFA 17’nin yeni modunu demo sürümünü indirip kurarak deneye bilirsiniz.  Xbox One, PlayStation 4 veya PC’de ilk kez deneyenler asında yerinizi almak istiyorsanız otoriteler tarafından tavsiye edilen oyunu haberimizin devamında yer alan başlantıdan indirebilirsiniz. Aralarında Manchester United, Real Madrid C.F. ve FC Bayern Munich’in de yer aldığı 12 dünya yıldızı kulüple Santra’yı oynayın!

Saha içinde ve dışında kendi hikayenizi yaşadığınız Frostbite altyapılı FIFA 17’nin yeni modu Yolculuk’u Xbox One, PlayStation 4 veya PC’de ilk deneyenlerden olun.

FİFA 2017 BAŞTAN YAZILDI
Fifa yeniden sahnede, duran toplar, atak yapma teknikleri ve can alıcı fizik özellikleri yenilendi. Ayrıca yeni Fifa 2017'de aktif zeka'da yer alıyor, yeni geliştirilen zeka ile her anı hissederek oynayacaksınız.

Frosbite altyapısına sahip olan Fifa 2017, Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümlerinde gerçek hissi yakalayacaksınız. Fifa 2017'de Alex Hunter ile saha içinde ve dışında saece sizin eseriniz olsun!Premier League'e yolculuk yapın! Ayrıca  FUT Champions ve Kadro Kurma Görevler'de yeni Fifa'da göze çarpan diğer özellikler..

Yeni statlar, maç anlatımı ve FA Cup özel yayını, FIFA 17 maç günü deneyiminizi daha da gerçekçi hale getirecek yeni sunum özelliklerinden yalnızca birkaçı.

Kasabian, Zedd ve Kygo dahil 50'den fazla sanatçı FIFA 17 oyun müzikleri üzerinde bütün hünerlerini gösterdi. Oyunun demosuna 28 Kasıma kadar aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

easports.com/fifa/fifa-17-free-trial 
Son Güncelleme: 24.11.2016 23:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş