06 Şubat 2017 Pazartesi 17:22
Far Cry Sevdalılarına Yeni Oyun!

Oyun geliştirme şirketi Ubisoft'un Far Cry serisi olarak bilinen oyunu hakkında yeni gelişmeler paylaşılmaya başlanıldı. Far Cry 5'in ne zaman çıkacağına dair sorular Far Cry 4'ün çıktığından beri merakla bekleniyordu. Far Cry serisi ilk 2 oyunuyla çok fazla adından söz ettirmişti ancak asıl başarıyı Far Cry 3’le büyük bir başarı yakalamıştı. Daha sonra Far Cry 4‘ü çıkaran Ubisoft, oyunun genel tarzına birkaç  yeni eklemeler yaparak hemen hemen Far Cry 3’e benzer bir oyun çıkarmıştı. Başarılı oyunun basit düzenlemeleri bile yine onu en sevilen oyunlardan biri yapmaya yetmişti.

Şimdi ise bir süredir merakla beklenen Far Cry 5 için iddialar dolaşıyordu. İnternet üzerinden oyun satışı gerçekleştirilen GameStop isimli web sitesi, Far Cry 5’i hata eseri sızdırdı. GameStop, “2017 yılında PS4 için çıkacak oyunlar” listesi hazırladı. Bu listede Far Cry 5’de bulunuyor.

İddialar GameStop taraftan herhangi bir yalanlama yapılmadığı yani listenin tamamen doğru olduğu yönünde. GameStop’un hazırladığı bu listeye göre Far Cry 5 in çıkış tarihi 27 Kasım 2017 olarak gözüküyor ve oyunun PlayStation 4 için olacağı söylenmekte. Bir hata sonucu açığa çıktığından dolayı şuan için Far Cry 5 hakkında görsel, bilgi, içerik henüz bilinmiyor. Ubisoft tarafından Far Cry 5’in resmi olarak duyurulması henüz gerçekleşmedi fakat oyunun E3 2017’de tanıtılması yönünde iddialar ve dedikodular dolaşmaya şimdiden başladı. Oyunun sevdalılarının kulakları tam anlamıyla bir açıklama duymayı beklerken henüz dedikoduları aşan bir bilgi gelmedi.

Son Güncelleme: 06.02.2017 17:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş