31 Aralık 2016 Cumartesi 13:58
Facebook'ta Mutlu Yıllar Yazınca Bakın Neler Oluyor?
 Facebook'ta Mutlu yıllar yazınca bakın neler oluyor. Sosyal medya devi Facebook kullanıcıları için oldukça ilginç bir yeni yıl hediyesi hazırladı bugün. Yorumun  altına mutlu yıllar yazdığınızda havai fişekler Patlamaya başlıyor Evet Sizlerin de karşınıza Facebook'ta çıkmıştır.

Yeni yıl öncesinde Facebook kullanıcılarına harika bir sürpriz hazırladı. Birçok kullanıcı yeni bir dolandırıcılık yöntemi olması şüphesiyle araştırmaya başladığımız sürprizle karşılaşıyor. Gönderinin altına mutlu yıllar yazınca ekranda havai fişekler Patlamaya çalışıyor istedik herhangi bir dilde yazabilirsiniz.

Ilk görüşte insanların aklına dolandırıcılıktan başka bir şey değil gibi gelen insanları kandırmak için en çok yoruma alabilmek için yapılmış bir paylaşım gibi gelse de Facebook özel günlerde farklı sürprizler yaparak kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu defa yaptığı sürprizler ile kullanıcılara hayli memnun eder Facebook yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi başta dolandırıcılık olarak görülse de gerçekten Havai fişeklerin çıktığını görmüş olacaksınız. Erçetin dillerde Mutlu yıllar Yazdığınız da yine aynı eşekler karşınıza çıkıyor. Eğer hala Facebook'taki Mutlu yıllar sürprizi ile karşılaşması insanız bunu mutlaka denemelisiniz.

Facebook yeni yıl öncesinde kullanıcılarına harika bir sürpriz hazırladı. Bir çok kullanıcının yeni bir dolandırıcılık yöntemi olabileceği şüphesiyle araştırmaya başladığı bu sürprizle karşılaşmak çok kolay. Facebook'ta paylaşılan herhangi bir gönderinin altına ''Mutlu Yıllar'' yazınca ekranda havai fişekler patlamaya başlıyor. Üstelik bunu herhangi bir dilde yazabilirsiniz.

 

Son Güncelleme: 31.12.2016 13:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş