13 Aralık 2016 Salı 13:37
Beklenen Galaxy S8 Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı-Galaxy S8 Nasıl Bir Telefon Olacak?
Samsung’un  merakla beklenen   akıllı telefonu ile ilgili  bilgiler gelmeye devam ediyor. Beklenen GalaxyS8’in   özellikleri ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Akıllı telefon devi Samsung ‘un yeni amiral  gemisi  için  çalışmaların devam ettiği öğrenildi. Samsungyeni  modelini önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde duyurmaya hazırlanıyor. Güney Koreli telefon devinin Galaxy Note7  akıllı telefonlarında yaşanan sorunlar  bir süre gündemi meşgul etmişti. Firma bu telefonları piyasadan toplatmıştı .Bakalım teknoloji tutkunlarının Galaxy S8’e ilgisi nasıl olacak?
Gün geçtikçe özellikleri yavaş yavaş ortaya çıkan SamsungGalaxy S8 ile ilgili firma tarafından  henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat  analistlerinbeklentileri  bazı  noktalarda paralellik gösteriyor.

 
Beklenen GalaxyS8  özellikleri ile ilgili detaylı bilgiler haberimizde…

Samsung’un yeni amiral gemisinde çerçevesiz ekran kullanılması bekleniyor .Telefonun ekran kenarlarının çok ince olacağı tahmin ediliyor. Ekran büyüklüklerinin  5.7 inç ve 6.2 inç şeklinde iki versiyonu bekleniyor. Cihazın ekran çerçeveleri olmayacağı için bu büyüklükler sizi ürkütmesin. 

SamsungGalaxy S8 ile ilgili beklenen bir diğer özellikte çift arka kamera kullanılacağı.Apple, Huawei ve LG ‘nin tercih ettiği bu teknolojiyi bu zaman kadar Samsung hiç kullanmamıştı. Samsung  yeni cihazında bu teknolojiyi kullanacak.
Diğer taraftan  Samsung’un  yeni modelinde Harman Kardon imzası  taşıyan hoparlöre yer vereceği bekleniyor.

Samsung Galaxy S8’i  Şubat 2017’de Mobil Dünya Kongresinde tanıtacak. Merakla beklenen cihazla ilgili iddialar bitmek tükenmek bilmiyor. Cihazın  ön tarafının tamamen  ekrandan oluşacağı  bu ekranın da Xiaomi'nin Mi Mix modeli gibi çerçevesiz olacağı düşünülüyor.
Galaxy S8’de ana ekran tuşu yerine ana ekrana konumlandırılan sanal bir tuş yer alacak.

Son Güncelleme: 13.12.2016 13:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş