08 Kasım 2016 Salı 12:19
ASUS'un Son Gözdesi Zenfone 3 ne zaman satışa sunuluyor?

Merakla beklenen telefon ASUS Zenfone 3 ne zaman satışa sunuluyor? ASUS Zenfone  3 ne zaman  Türkiye’de olacak? gibi soruların yanıtı ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız haberimizi takip etmenizi öneririz. İşte ASUS Zenfone 3 ile ilgili merak edilenler…

ASUS’un bu zaman kadar piyasaya sürdüğü akıllı telefonların en iyisi olarak nitelendirilen ASUS Zenfone3  Mayıs ayında resmi olarak duyurulmuştu
Pek çok ülkede  raflarda olan AsusZenfone 3, Zenfone 3 Deluxe ve Zenfone 3 Max cihazların Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı merak konusu olmuştu.ASUS’tan gelen açıklamada  bu cihazların Ekim ayı ortalarına doğru Türkiye’de satışa sunulacağı belirtilmişti. Zenfone 2 ailesini kullanan pek çok kullanıcı Zenfone 3’lerin Türkiye’de satışa sunulacağı günü merakla beklerken Asus  ertelemeye gitti ve Zenfone 3 ailesini satışa sunmadı.

Alınan bilgilere göre AsusZenfone 3 için Türkiye’de Kasım ayında basın toplantısı gerçekleştirecek  ve yeni akıllı telefonlar basın toplantısının ardından satışa sunulacak. AsusZenfone 3 ailesinin satış tarihi net olarak belirtilmese de cihazların Kasım ayının 2’nci yada 3’nci haftasında raflarda olacağı tahmin ediliyor.

Asus’un Türkiye’de satışa sunulamaması  ,uzun süre bekletilmesi tepkilere neden oldu. Gecikme ile ilgili de herhangi bir açıklamanın yapılmaması da  kullanıcıları  başka telefon modellerine yönlendirmiş gibi gözüküyor.Türkiye’ye 5 ay gecikmeli olarak gelecek olan AsusZenfone 3 ailesinin ne kadar talep göreceği şimdiden bilinemese decihazlara  ilginin azaldığını söylemek doğru olur.
 

Son Güncelleme: 09.11.2016 12:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş