30 Ocak 2017 Pazartesi 12:27
Asus Zenfone 3 Çıktı mı? Özellikleri ve Satış Fiyatı Nedir?

Hızla ilerleyen teknoloji ağına her gün binlerce ürün ekleniyor. Teknolojik ürünler hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuş durumda. Cep telefonları, televizyonlar, bilgisayarlar sürekli elimizin altında olan ve temin ederken de en lükslerini en son çıkan modellerini almaya çalıştığımız aygıtlardır.  Teknolojiye olan bağımlılık insan doğumundan ölümüne kadar gitmektedir.

Düşünsenize facebook, instagram hesaplarımızı bir kez bile kontrol etmeden uyuyor muyuz? Sabahları daha yataktan bile kalkmamışken gözümüz yarı açık yarı kapalı sosyal medya hesaplarında geziyoruz .   Evlerimizdeki kablolu telefonların yerini  cep telefonları almışken, hızla gelişen bu teknolojiye ayak uydurmak mümkün mü?

Asus markası  hayranlarını  fazlasıyla merak ettiren  ASUS ZENFONE 3 satışa sunuldu. Bu telefonla tanıştıktan sonra asus markasının hayranlarını tahmin bile edemiyoruz. Asus Zenfone 3 Zoom tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de satışa sunuldu. Hızla genişleyen telefon pazarında bu ürünü seçmek zor olmayacak.  Asus üretmiş olduğu sağlam kaliteli ve şık ürünleriyle bir dünya markasıdır.

Bir çok gelişmiş özellik barındıran bu yeni telefon , sekiz çekirdekli olup,  Snapdragon 625 yonga özelliğini taşımaktadır. Grafik bölümünde ise Adreno 506'ya yer veren cihaz grafik severlerin de hayli ilgisini çekeceğe benziyor. Bu cihaz harika bataryası sayesinde iki gün pil ömrü gibi bir avantajı kullanıcılarına sunuyor. Bu telefonda yok yok ! en kısa zamanda sizler de bu telefonu yakından görmelisiniz..

 

 

Son Güncelleme: 30.01.2017 13:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş