11 Şubat 2017 Cumartesi 09:26
Alcatel Shine Lite Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Alcatel Shine Lite , Avrupa'nın en büyük tüketici elektroniği fuarı IFA'da yapılan başarılı tanıtımının ardından raflardaki yerini aldı. Türkiye’de de satış faaliyetlerini başlatan Alcatel’den muhteşem tasarıma sahip ve parmak izi okuyuculu yeni modeli satışa çıktı. IFA 2016’da tanıtılan orta seviyeli bir model olan Alcatel SHINE LITE, 999 liralık fiyatıyla herkesi şaşırttı. Fiyatına kıyasla oldukça başarılı bir telefon olduğunu söylemek hiçte yalan olmaz.

Türkiye satış fiyatı 999 TL olan Alcatel Shine Lite'ın özellikleri ise şu şekilde; 5 inçlik HD çözünürlüğündeki IPS bir panele sahip olan Shine Lite, hem önde hem de arkada Dragontrail Glass denilen bir koruma ile kaplanmış. Cam ve metali beraberliğinden ortaya çıkmış ve zarif görüntüsüyle bir çok kişinin dikkatini çekmiş. Aynı zamanda telefonun 16 GB’lık bir hafızası bulunmakta.

Alcatel SHINE LITE, arkasında bulunan 13MP, çift tonlu flaş lensi ile doğal aydınlatmalı ve çarpıcı görüntüler yakalayabiliyor. Özellikle günümüzde birçok kişinin telefonda dikkat ettiği ilk şey kamera. Artık geliştirilmiş teknolojilerle uygun fiyatlara yüksek mega piksele sahip telefonlar alınabiliyor. 5MP flaşlı ön kamera ise öz çekimler için bire bir. 2.460mAh bataryası ile ortalama bir kullanım sağlayabilen telefon, 4.5G’ye sahip. Bunun sayesinde de hızlı yüklemeler yapabiliyor. Şubat 2017 itibariyle Türkiye’de de satılan telefona teknoloji marketlerinden veya internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Başında da söylediğimiz gibi 999 lira gibi bir fiyat günümüz şartlarında bir akıllı telefon için fazlasıyla uygun! Kim bilir belki bir kampanyayla daha da ucuza getirebilirsiniz!

Son Güncelleme: 11.02.2017 12:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş