30 Kasım 2016 Çarşamba 17:32
Akıllı Saat Galaxy Gear S3 Türkiye'de satışta!
2 Aralık tarihinden itibaren raflarda yerini alacak olan Galaxy Gear S3 tüketicilerin günlük yaşamını kolaylaştıracak. Samsung Gear S3 frontier ve classic modelleri 1299 tavsiye edilen satış fiyatıyla 2 Aralık tarihinden itibaren Samsung mağazalarından temin edilebilecek. 

Gear S3 Özellikleri

Kullanıcılar, Gear S3'ü telefonla eşleştirdiğinde ekrana dokunmadan bir çağrıya yanıt verebiliyor ya da bir alarmı erteleyebiliyor. Buna ek olarak ekran üzerine yazılan mesajlar, otomatik olarak metinlere çevirilebiliyor.

1.3 inç büyüklüğünde 360x360 piksel çözünürlük sunan ve Gorilla Glass SR+ koruma teknolojisine sahip olan ekranın yer aldığı Gear S3 ikilisi, gücünü 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden alıyor. S3 Frontier modelinde Wi-Fi ve Bluetooth'un yanı sıra, opsiyonel olarak LTE bağlantı seçeneği sunuluyor. 380 mAh bataryası bulunan ikili, IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklılık sunuyor. 

Hoparlör, yükseklikölçer, barometre, nabız ölçer, adım ölçer, NFC gibi özellikler saatte entegre olarak yer alıyor. CNN, Uber, Yelp, BMW gibi pek çok markanın destek verdiği on bin civarında Tizen uygulamasının indirilebilir olduğu model, batarya yüzde 5 altına indiği zaman sadece saati gösteren bir moda geçiyor.
Son Güncelleme: 30.11.2016 17:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş