SURVİVOR’da Elif’in Gözyaşları Sel Oldu Aktı

133

Tüm seyircileri ekrana kilitleyen macera, aksiyon, güldürü, heyecan gibi bir çok duyguyu bir arada yaşatabilme potansiyeline sahip Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan’ın sunduğu  Survivor’da kadınların finalinde Elif’le kalan Sema Elif’i eledi. Gözyaşlarına boğulan Elif’i Berna gözyaşlarını silerek teselli etmeye çalıştı. Semayı yenebileceğini düşünen Elif’in gözyaşları destekçilerini üzdü.

Sema Apak erkeklerin finalistiyle yarışmayı beklerken, erkeklerin finalinde de İlhan Ogeday’la yarıştı Ogeday 11 yarışma kazanarak İlhan’ı yendi. Finale kalan iki isim  Sema ve Ogeday oldu. Bu oyun sonunda tüm yarışmacıları eleyerek, Kıbrıs’taki yerini garantileyen kişi, milli atlet Sema Apak oldu. Sema Apak strateji, hız, ve gücüyle yarışmanın başladığı ilk zamanlardan beri iktidarlı bir şekilde ilerleme sağlıyor.

Gayet başarılı olan kadın yarışmacı İlhan Mansız, Serhat Akın, Furkan Kızılay’la beraber zaman geçirip beraber kararlar alıyor. Parkurlarda genellikle parkurlarda başta gelip gönüllüler takımından sayılar almayı başarıyor. Böylelikle gönüllüler takımının korkulan ismi oldu. Bursa doğumlu ve 32 yaşında bir anne olan Sema Apak’ın Ali adında bir oğlu var.  Survivor’da oğlu Ali’den sık sık söz eden Sema, yarışmaya gelmeden önce eşi Eşref Apak’tan ayrılmıştır. 400 metre engelli yarışlarıyla başarılar rekorlar elde etmiştir. Ayrıca beden eğitimi öğretmenliği mezunudur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here