Star Ekranlarında Yepyeni Dizi Start Alıyor Ekranları Sallayacak

77

Star TV ekranlarının izleyicilerini ekranlara kilitleyecek bu sürükleyici ve çekici dizi Söz, artık Star TV ekranlarında ilk bölümünden itibaren akışa devam ediyor. Fragmanlarının bile çok ses getirdiği, merak edilip herkesin daha şimdiden çok konuştuğu bu dizide sürpriz kadro karşımıza geliyor. Söz dizisinin ilk bölümü izlemek için herkes heyecanla bekliyor.
Tolga Sarıtaş Söz dizisinde Tim komutanını canlandırıyor. Söz dizisi sürpriz kadrosu ile ekranları başına gelecek. Söz dizisinde Türkiye’de ilk defa Genelkurmay Başkanlığı ve Millî Savunma Bakanlığı iş birliği yapıyor. Bu şekilde olunca ve dev prodüksiyonu ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Söz dizisinin ön hazırlıkları yaklaşık bir yıl sürmüştür. Söz dizisinin çekimleri de üç aydır devam eden sürede bir ilke imza atmışlardır.
Söz dizisinde, üstün zekâ ve cesareti ile tüm timin saygısını ve güvenini kazanan tim komutanı Yavuz’un rolüne Tolga Sarıtaş hayat verirken, bu timin diğer oyuncularını ise; Atakan Arslan, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Volkan Uygun, Oktay Samurkaş canlandırıyor.Bu dizinin ilk bölümünde neler yaşanıyor? Terör faciası Tim komutanı olan Yavuz’un bütün hayatını değiştiriyor. İstanbul’da yaşanan terör saldırısı sonucunda birçok insanın hayatını kaybetmesi ve bu feci saldırının da ülkede yarattığı karışıklıklar, oluşumlar ile Kıdemli Üsteğmen yavuz Karasu’nun hayatının akışı yönlenir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here