30 Kasım 2016 Çarşamba 07:50
Sneijer'in Gözü Milandaymış!Weslley Sneijder Hayatı
Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Weslley Sneijder iddialı olduğu kadar ilginç açıklamalarda  bulundu. Gündeme damga vuran cinsten açıklamalar yapan WesleySneijder yaptığı açıklamada çocukluk hayalinin Milan olduğunu söyledi ve ''İtalya'ya dönme şansım olursa,Milan’da oynamak isterim” dedi.

32 yaşındaki Hollandalının açıklamaları çok konuşulacak gibi…WesleySneijder yabancı bir televizyon kanalına verdiği röportajda, Türkiye'deki futbol yaşantısından, İtalya'daki Inter günlerine kadar bir dizi açıklama yapan Sneijder, çocukluk hayalindeki takımın ise Milan olduğunu söyledi ve ekledi; 'İtalya'ya dönme şansım olsa Milan'da forma giymek isterim’ diyerek belki de bir açık kapı bırakmış oldu.

İnter’deki günlerinin aslında çok iyi geçtiğini fakat sonunun iyi bitmediğini ifade ederken açıklamalarında şunları söyledi:Inter'e her şeyimi verdim. Kalbimle oynadım ancak sonu iyi bitmedi. Cuma günü geldim, cumartesi oynattılar...Inter'e ilk transfer olduğumda cuma günü gelmiştim, Mourinho beni cumartesi günü sahaya sürmüştü. Gerçekten unutulmaz bir duyguydu.

Galatasaray’a gelmeden önce çok düşündüm,Inter'de kalmak istedim ama oynamadan beklemek bana göre değildi. Milli takımdaki yerimi kaybetmiştim ve yeniden sahada olmak istiyordum.Kendimi ezilmiş hissettim.
 
Çocukluk hayalime gelince; Milan'da oynamaktı... Eğer İtalya'ya dönme şansım olursa, kariyerimi sonlandırmadan Milan'da oynamak isterim... Yaşımın ilerlemiş olduğunu biliyorum ama hala üst düzey oynayabilirim. İtalya ligini hala takip ediyorum ve 5 sezon önceki gibi olmadığını biliyorum. Kalitelerinde büyük bir düşüş var, ancak Milan benim için efsanedir, çünkü çocukluk hayallerimi süslüyordu.

Ardından Galatasaray’a transferim gerçekleşti. Şuana kadar Türkiye’de her şey istediğim gibi gidiyor. Herhangi bir sorun yok. Beklediğimden daha zor bir lige geldim. Ama İstanbul'da mutluyum, ailemle birlikte huzurlu bir hayat yaşıyorum. Hatta bir dönem transferi gündeme gelen Nagatomo'yu arayıp mutlaka bizim takımda oynamasını ve İstanbul'da yaşaması için ikna etmeye çalışmıştım. Ama olmadı.
Son Güncelleme: 30.11.2016 07:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş