23 Aralık 2016 Cuma 23:57
Juventus 4-5 Milan Maçı Kaç Kaç Bitti Maç Özeti tek seferde
 Dünyanın sayılı derbilerinden olan Juventus ile Milan  karşı karşıya geliyor.İtalya süper kupa finalinde karşılaşacak olan Juventus ile Milan   hangi kanalda yayınlanacak. Dev derbinin saati ve tarihi nedir? Futboll yorumcularının bu maç hakkındaki yorumları nedir?İtalya süper kupa finalini kim kazanacak?

 Juventus ile Milan  maçı 23 Aralık Cuma günü Türkiye saati ile 19:30 da başlayacaktır. Bu önemli maç Tivibu Spor ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkacak olup maçı kazanan talihli süper kupanın sahibi olacak .

Bir önceki sene Süper kupanın sahibi olan Juventus bu galibiyetini 2-0 ile Lazio karşısında almıştı. Zorlu karşılaşmayı kendi lehine çevirebilmek için Juventus tüm gücünü kullanmış forvet ağırlıklı bir maç kadrosu ile sahaya çıkmıştı. Ayrıca Juventus, Katar Doha'da Jassim Bin Hamad'da Milan ile karşılaşacak. İki ezeli rakibin 22 Ekim 2016 tarihinde oynadıkları mücadelede Milan sahasında Juventus'u Manuel Locatelli'nin attığı golle 1-0 maçı kazanmasını bilmişti.

Maçın önemli aktörelerinden olan Milan'da Montolivo ve Calabria sakat. Juventus'ta ise Bonucci ile Dani Alves'in sakatlıkları dolayısıylaa oynamamam durumları vardır. Maça çıkmaları halinde sakatlıkları kalıcı hale gelme durumları olabilir. Doktorlarının oynamamaları yönünde görüş bildirdikleri duyumlarımız vardır.

Juventus ile Milan  Maçı Saat Kaçta Oynanacak?

Dünyanın sayılı derbilerinden olan Juventus ile Milan  karşı karşıya geliyor.İtalya süper kupa finalinde karşılaşacak olan Juventus ile Milan   hangi kanalda yayınlanacak .Dev derbinin saati ve tarihi nedir?

Juventus ile Milan  maçı 23 Aralık Cuma günü Türkiye saati ile 19:30 da başlayacaktır. Bir önceki sene süper kupa sahibi Juventus'un bu sene de Süper kupa sahibi olacağı futboll yorumcuları tarafından ağırlıklı olarak dile getirilmektedir

JUVENTUS - MİLAN

Tarih: 23 Aralık Cuma

Saat: 19.30

Yayın: Tivibu Spor

Son Güncelleme: 24.12.2016 00:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş