05 Ocak 2017 Perşembe 10:26
Galatasaray Sakho ve Toloi'nin Peşine Düştü
 Mali açıdan UEFA’nın denetiminde olan Galatasaray’ın transfer yapabilmesinin devre arasında Podolski ile Chedjou’yu yüksek bedelle Çin’e satıp önce kasasına para koyması gerektiği belirtiliyor.

Eğer Galatasaray yönetimi bu futbolcuları yüksek fiyatlara elinden çıkarabilirse buradan gelecek para ileLiverpool’dan Sakho ve Atalanta’danToloi’yi transfer etmek istiyor.

Devreyi iyi bir 33 puanla  liderin 3 puan gerisinde iyi bir konumda bitiren Galatasaray’da ikinci yarı tüm planlar ve hedef şampiyonluktan başka bir şey değil. Devre arası transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek ve kadrodaki eksik yerlerini tamamlamak adına şimdiden harekete geçti. Serdar Aziz’in beklenmedik sakatlığı sonrasında önceliğini savunmaya veren Sarı-Kırmızılılar, Liverpool’dan MamadouSakho ve Atalanta’dan daRafaelToloi’yi  listesine koydu.

Bu futbolcuları transfer edebilmek için sıcak paraya ihtiyacı olan Galatasaray yönetiminin bunun için kaynak oluşturmak peşinde… Transfere ayıracağı paranınUEFA Finansal Fair Play Komitesi’nce verilen 65 milyon Euro’luk (238.686.500 TL) yıllık bütçenin aşılmamasına dikkat etmesi gerekecek olan Galatasaray yönetiminin kimseyi satmadan transfer yapamayız, futbolcularımız için Çin’den gelecek yüksek teklifleri beklediklerini ifade ederek, ara transfer döneminde LukasPodolski ve AurelienChedjou’yu elden çıkararak isimler 

Son Güncelleme: 05.01.2017 10:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş