03 Aralık 2016 Cumartesi 14:15
Fenerbahçe-Beşiktaş maçı saat kaçta?
Büyük derbiye günler kala maçın saati yada günü değişecek mi tartışmaları başladı. 3 Aralık Cumartesi günü saat 19:00 oynanması planlanan Fenerbahçe - Beşiktaş maçının aynı gün ve saatte oynanacak olan Barcelona - Real Madrid maçıyla çakışması üzerine Spor Toto Süper Lig'in yayıncısı Lig Tv tarafından Türkiye Futbol Federasyonuna maç saatinin değiştirilmesi için başvuruda bulundu.

3 arlık Cumartesi günün oynanacak olan dev buluşmanın maç saati - Barcelona -Real Madrid maçı saati ile çakışması üzerine Spor Toto Süper Lig'in resmi yayıncısı Lig Tv Türkiye Futbol Federasyonuna maç saatinin 20:00 olarak değiştirilmesi için başvuruda bulundu.

El Classico olarak dünyada nam salan Barcelona -Real Madrid maçı 18:15 te başlayacak ve bu haliyle saat değiştirilmediği takdirde Fenerbahçe -Beşiktaş maçı ile arasında 45 dakika olmuş olacak .Bu durumun değiştirilmesi için Spor Toto Süper Lig'in resmi yayıncısı Lig Tv ,Türkiye Futbol Federasyonuna maç saatinin 20:00 olarak değiştirilmesi için başvuruda bulundu.

Türkiye Futbol Federasyonuna maç saatinin değiştirilmesi konusunda iki futbol takımına görüşlerini sordu. Fenerbahçe maçın 20:00 başlamasının kendileri adına bir sıkıntı oluşturmayacağı yönünde görüş bildirirken Beşiktaş ise maç saatinin değiştirilmeyerek saat 19:00 da oynanması yönünde görüş bildirdiği açıklandı.

Büyük derbiye günler kala maçın saati yada günü değişecek mi tartışmaları başladı. 3 Aralık Cumartesi günü saat 19:00 oynanması planlanan Fenerbahçe - Beşiktaş maçının aynı gün ve saatte oynanacak olan Barcelona - Real Madrid maçıyla çakışması üzerine Spor Toto Süper Lig'in yayıncısı Lig Tv tarafından Türkiye Futbol Federasyonuna maç saatinin değiştirilmesi için başvuruda bulundu. Şimdi gözler Türkiye Futbol Federasyonuna maç saati ile ilgili vereceği karada çevrildi. 

Son Güncelleme: 03.12.2016 14:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş