12 Aralık 2016 Pazartesi 15:37
DickAdvocaat: Manchester United, Ukrayna'da Çakılacak?
UEFA Avrupa ligi grupta yapılacak son maçlar öncesi bir basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçe Teknik Direktörü DickAdvocaat çok önemli bir iddia ortaya attı.  

Fenerbahçe'de Jeremain Lens ve DickAdvocaat, UEFA Avrupa Ligi'nde oynanacak Feyenoord maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.Tecrübeli teknik adam kritik maç öncesi iddialı açıklamalarda bulundu.
Fenerbahçe Teknik Direktörü DickAdvocaatkritik maç öncesi iddialı açıklamalarda bulundu ve Manchester United'ın Zoryadeplasmanından galibiyet ile ayrılamayacağını söyledi.

Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Jeremain Lens UEFA Avrupa liginde oynayacakları çok önemli maç öncesi düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi;"Feyenoord'un tur atlaması için 2 farklı yenmesi lazım. Onların da, bizim de savaşacağımız bir şey var. Hem bizim hem de Feyenord için çok önemli bir maça çıkacağız. Feyenoord 2 farklı kazanmak isteyecek. Oynayıp oynamayacağım bana bağlı değil sonuçta ama ben hazırım, oynamak istiyorum. Fenerbahçe'de kalitemi gösterebiliyorum. Umarım sezon sonuna kadar böyle devam ederim diyen Lens sözlerine şöyle devam etti.

 "Fenerbahçe sezon başında olgun bir oyun içindeydi ama arayış içindeydik aynı zamanda. Şimdi daha iyi durumdayız. Kalitemiz yükseldi, ne istediğimizi daha çok biliyoruz şu anda. Belli bir seviyede oynamam gerekti ki, bir transfer gerçekleşsin. Teknik direktörümüzün de bunu gördüğünü düşünüyorum" dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü DickAdvocaat kritik maç öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Normal şartlarda grubunda 10 puana ulaşan takım bir üst turu çoktan garantilemiş olurdu. Fakat öyle zorlu bir gruptayız ki üç takımın iddiası son oynanacak son maçlara kaldı. Ama bana göreManchester United Ukrayna'da kaybedecek ve Fenerbahçe ile Feyenoord üst tura çıkacak. Bu mümkün."
 
"Yarın çok güçlü bir takımla sahaya çıkacağız. Oturmuş bir kadroda bazı değişiklikler yapınca pişman olabiliyoruz, bu sebeple yarın çok değişiklik yapmadan güçlü bir takımla sahada olmak istiyoruz.Lens’in sakatlığına da değinen Advocaat,  "Lens'in sakatlığı bizim için iyi olmadı. Umarım bundan sonra bu tarz sakatlıklar yaşamayız. Fenerbahçe çok büyük bir camia. Futbolu yaşayan bir kulüp. Burada olmak güzel." diye konuştu.

Son Güncelleme: 12.12.2016 23:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş