02 Şubat 2017 Perşembe 00:48
Burkina Faso Mısır Maç Sonucu | Afrika Kupası Finale Hangi Takım Yükseldi?
Afrika Kupası Burkina Faso Mısır maçı kaç kaç bitti? Afrika kupası mücadelesinde kazanan takım kim oldu? Afrika Kupası finale hangi takım yükseldi sorusu cevabını buldu ve finale yükselen takım Mısır oldu. Burkina Faso bu sonuçla turnuvaya veda etti. Gabon'da düzenlenen Turnuvanın ikinci finalisti yarın saat 22.00'da oynanacak Kamerun Gana maçı sonrası belli olacak


Burkina Faso Mısır Afrika Uluslar Kupası Maç Sonucu


Bugün 1 Şubat 2017 tarihinde oynanan Burkina Faso Mısır Afrika Uluslar Kupası maçı normal süresi 1-1 bitti. Uzatmaya giden müsabakada başka gol omayınca seri penatlı atışlarına geçildi. İki takımda turu atlamak için çok dikkatli davrandı. Ancak Penaltı atışları sonrasında rakibinden daha çok gol atan Mısır Oldu. Mısır bu sonuçla adını bir üst tura yazdırdı.


Burkina Faso Mısır maç sonucu 3-4 bitti. Maçın sonucunu ve tur atlayan takımı penaltı atışları belirledi. Her iki takımda eşitliği bozamayınca Afrika Uluslar Kupası maçında tur atlayan takımı  penaltı atışlarının sonucu belirledi. Atılan Penatlı atışları sonrası maçın sonucu Burkina Faso 3-4 Mısır şeklinde oldu. Bu sonuçla Mısır bir üst tura çıktı.
Son Güncelleme: 02.02.2017 00:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş