19 Kasım 2016 Cumartesi 21:03
20-0 Galip Gelen Pirim Alamazken Yenilen Takıma Pirim Müjdesi Geldi
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz 20-0 yenilen  Kabataşspor’a moral primi vereceklerini söyledi.

Ordu 1. Amatör küme 3.üncü hafta maçında Kabataşsporla  karşı karşıya gelen Ulubey Belediyespor ,Kabataşspor’u adeta gol yağmuruna tutu .Kapataşsporla deplasmanda maç yapan Ulubey Belediyespor maçın ilk yarısında 10 gol atı .ilk yarı 10-0 sona erdi .İkinci yarıda karşı kalenin filelerini 10 kez havalandıran Ulubey Belediyespor karşılaşmayı 20-0 kazandı .Bol gollü geçen karşılaşmada Ulubey Belediyespor oyuncularından Alihan Akyol 5 gol, Emrullah Yazıcı 4, Önder Serdar 3, Aykut Belgüzar 2, Abdullah Eğin, Aytaç Şahin, Bülent Sensöz, Nejdet Apaydın, Emre Çakmak ve Volkan Gönenç ise 1'er gol attı.

Kendisi de bir dönem futbol oynayan Ulubey Belediye Başkanı  İsaTürkcan bu duruma tepki gösterdi ve "Bizim takım abartılı oynadı. Bir takıma 20 gol atılmaz. Galibiyet primi vermeyeceğiz" diye konuştu.

Rakip takıma  fazla gol attıkları gerekçesi ile  takımlarına ceza olarak prim vermeyeceklerini duyuran Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan’ın yaptığı bu açıklama sonrasında Ordu Büyükşehir belediye Başkanı Enver Yılmaz da bir açıklama yaptı.Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz,UlubeyBelediyesporla yaptığı karşılaşmada 20 gol yiyen Kapataşspor oyuncularına moral primi vereceklerini açıkladı.

Başkan Yılmaz rakip takıma 3-5 gol atabilirsin ama ondan sonrası insafsızlık dedi ve "Amatör kulüplerde neredeyse tüm belediyelerimizin takımları var. Dolayısıyla 20-0'lık fark biraz abartılı olmuştur. Biz de 20-0 yenilen Kabataşspor'a birazda moral olsun diye prim vereceğiz. Primin ne olacağını ise Kabataş Belediye Başkanı Yakup Yılmaz Bey ile konuşup belirleyeceğiz “ ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme: 19.11.2016 21:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş