04 Ocak 2017 Çarşamba 12:59
Şok Aktüel Kataloğu Bim Aktüel 30 Aralık İndirimlerinde ne var?
 Discount marketçilikte Türkiye lideri firma olan BİM de her hafta bir sonraki cuma başlayacak olan katalog yayınlanır ve hangi ürünler de indirim olacağı bildirilir. Vatandaşların kendilerini ayarlayarak ihtiyacı olanların ucuz fiyattan satın almaları için bir fırsat oluşturan uygulama rakiplerine de fiyat konusunda rekabet edemeyecekleri bir meydan okuma gibi algılanmaktadır.

Aralık ayının son günlerinde müşterilerin genel ihtiyaçlarına cevap verecek olan katalogta kış ayına özel ürünler ağırlık göstermektedir. Bazı ürünlerin fiyatlarını sizler için inceledik. Düdüklü tencere 65 liralık fiyatıyla benzersiz durumdadır. Yemek yapma süresini hem kısaltarak tasarruf sağlanmakta hem de kıvamında pişmesini sağlayarak lezzet konusunda bekleneni karşılamaktadır. 5 litrelik kapasitesi ortalama bir hacim düzeyindedir.Fiyatıyla kalitesi arasında ters orantı olan bu ürünler kaçırılmamalıdır.

Düdüklü Tencere 5 Litre 65 lira

Bonera B-Silver Serisi Derin Çelik Tencere 34,75 lira

Kış aylarında sıcak dokusuyla ihtiyaç gören Çift Kişilik Battaniye Kışa Özel Fiyatıyla 59,50 lira

Örmede pazar fiyatına Büyük Beden Bayan Triko Yelek 12,50 lira

Lexar 32 GB SD Kartı  ve beraberinde Adaptör 29 liraya satışa sunulmuştur

Axes ve World kredi kartların taksit imkanı bulunmaktadır. Vade farkı alınmadan yapılan taksit uygulaması ile ihtiyacınız olan ürünü bütçenize göre bölerek rahat bir şekilde ödeme imkanı elde etmiş olmaktasınız .

BİM aktüelde birçok müşterinin yararlandığı 11 Kasım tarihli kataloğunda neler olduğunu bir hatırlayalım

Taşınabilir telefon şarz Aleti 29,90 lira,Albüm baskı resim için 7,50 lira, Sırt Çantası 22,50 lira,Fotoğraf Çerçevesi değişik model seçeneğiyle 9,50 lira,Trekking Ayakkabı 29,90 liraya,Erkek Puf Yelek 49  liraya,Bayan Polar Pijama Takımı 24,90 liraya,Çocuk mont değişik renk seçenekleriyle 24,90 liraya, satılmıştı

Son Güncelleme: 04.01.2017 13:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş