11 Ocak 2017 Çarşamba 11:41
BİM Birleşik Mağazaları Eleman Alımı!Personel Alımı ve Başvuru Şartları Nelerdir?
 BİM Birleşik mağazalarına istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı duyurusu geldi. BİM'de çalışmak isteyen kişiler 2017 yılı için yayınlanan personel alımları için gerekli detayları sayfamızda bulabilirler.

BİM Birleşik mağazaları Türkiye'nin her yerinde er geçen gün ilerleyerek mağaza sayısını arttırmaya devam ediyor. BİM mağazalarında kaliteli uygun fiyata bulan vatandaşlar diledikleri gibi alışveriş yapma zevkini erişebiliyorlar. Bim mağazaları istikrarlı bir şekilde aktif olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Her sene büyüme oranını artıran ve bünyesinde bulunan personel sayısını da rtırmayı ihmal etmeyen BİM personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyor. Resmi internet sitesi aracılığı ile personel alım ilanları yayınlayan firma interaktif iş ilanları sitesi aracılığı ile ilanları vatandaşa duyurmaya devam ediyor. 2017 yılında personel alımı yapılacak olan bir çok farklı pozisyonlar için eleman alımı yapacaktır.

 Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

 BİM Birleşik Mağazaları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alım ilanları yayımlamaya devam ediyor. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılmakta ve kaç personel alım ilanı yayımlandı?

 

İşe Alım Sorumlusu

Bölge Taze Gıda Personeli

Kasa Reyon Personeli

Unlu Mamüller Personeli

Kasap-Şarküteri Personeli

Kozmetik Personeli

Engelli Personel

Kasiyer

Depo Personeli

Mağaza Elemanı

 

Yukarıda yer alan pozisyonlar için BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi çok sayıda personel alım ilanı yayımlamış durumdadır. Aktif olarak ilanlar yayımlamaya devam eden BİM markette sizlerde çalışmak istiyorsanız yukarıda yer alan pozisyonlara ilişkin detaylı bilgiyi aşağıda ki linkten öğrenerek gerekli başvurularınızı yapabilirsiniz.

Son Güncelleme: 11.01.2017 11:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş