28 Ocak 2017 Cumartesi 13:54
3 Şubat Cuma Bim Aktüel Ürünler Kataloğu Fırsattaki Ürünler
 3 Şubat 2017 aktüel ürünler kataloğunda neler var? Her hafta birbirinden güzel fırsatları insanların elinin altına seren BİM marketleri bu hafta da yine mutfağında eksiğini tamamlamak isteyenler için en güzel seçenekleri indirim reyonunda. 

BİM aktüel kataloğunda göze çarpan ürünler arasında Şhef
  marka teflon tava tencere indirimleri dikkatini çekiyor. Sabahın erken saatlerinde sıraya girerek apış kapış tüketilen BİM aktüel ürün de yer alan indirimli ürünlerden sizde nasibinizi alabilirsiniz .3 Şubat Cuma BİM indirimleri aktüel fırsatlar sizler için sayfamızda aktarıldı.

BİM aktüel kataloğunda 3 Şubat 2017 Cuma günü göze çarpan ürünler arasında elektrikçi ile börekçi lüksel fırın dikkatleri çekiyor. Kızartma tenceresi uygun fiyatı ile alıcısını bekliyor. Diğer yandan teflon ürünler arasında 400 tava seti balık tavası karnıyarık tenceresi yuvarlak fırın tepsisi yer alıyor. Klozet takımı ve uzaktan kumandalı araba seçeneğiyle bir ç.ok kesime hitap eden BİM indirimleri oldukça ilgi göreceği benziyor

Yeni katalogda göze çarpan ve satıla sunulduğu gün tükenmesi tahmin edilen ürün yemek takımı. Kütahya Porselen 18 Parça Porselen Yemek Takımı 39,90 liralık fiyatıyla piyasa değerinden oldukça ucuza satışa sunulacak. Ancak 24 parça olmadığını vurgulamak isteriz. Çay takımın yenilemek isteyen müşteriler Paşabahçe Desenli Çay Bardağı 6'lı 6,90 liraya alabilir. Bim aktüel 20 oacak kataloğunda bir liralık ürünler de mevcut. LAV Cam Kahvaltı Tabağı 1 liraya satışa sunulacak.

3 Ayaklı Dekoratif Lambader 79,50 lira

Chef's 3'lü Teflon Sahan Seti 39,50 lira

Chef's Haşlama Tenceresi 27,50 lira

Chef's Teflon Krep Omlet Tava 7,90 lira

Bonera Teflon Set 2 parça 32,50 lira

resim galerimizde tüm kataloglar bulunmakta.

Son Güncelleme: 28.01.2017 13:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş