08 Kasım 2016 Salı 21:06
Kenan Işık Son Sağlık Durumu Nedir Beyin Kanaması Etkileri Geçtimi

Ünlü oyuncu ve sunucu Kenan Işık yaklaşık 1.5 sene önce saunadan çıkarken ayağı kaymış ,başını zemine çarpmış ve beyin kanaması geçirmişti. Oyuncu bu talihsiz kazanın hemen ardından Amerikan Hastanesine kaldırılarak ameliyata alınmıştı. Sanatçı 3.5 saat süren ameliyatın ardından yoğun bakıma alınmıştı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programını sunan ünlü oyuncu Kenan Işık’ın ekranlarda olmayışı izleyiciyi derinden etkilemişti  ve  hayranları sanatçının sağlık durumunu  merak etmeye başlamıştı. Sosyal medyada yapılan  Kenan Işık  öldü şeklinde yalan haberler sanatçının sevenlerini bir hayli üzmüştü. Bu haberlerin  doğru olmadığını söyleyelim.

Pek  çok kişi ünlü oyuncunun sağlık durumunu merak ediyor  ve arama motorlarında sanatçının son sağlık durumunu sorguluyor. Sosyal medya da Kenan Işık’ın öldüğüne dair pek çok kez asılsız haberler yapılmıştı. Kenan Işık’ın son sağlık durumu hakkında bilgileri sayfamızda sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Kenan Işık 1.5 yıl önce 21  Mart’ta saunadan çıktıktan sonra düşmüş ve beyin kanaması geçirmişti Bir müddet Amerikan Hastanesinde tedavi gören sanatçı daha sonra Almanya’da  özel bir kliniğe yatırılmıştı. Sanatçı’nın tedavisine evde devam ediliyor. Ünlü oyuncuya evde eşi Beril Işık bakıyor. Beril Işık eşinin sağlık durumu ile ilgili “Bakışlarıyla etrafındakini takip edebiliyor. Artık gözleriyle iletişim kurabiliyor” diye konuştu .Beril Işık  eşinin fizyoterapi ve ergoterapi gördüğünü, bazen tekerlekli sandalyesinde bütün gün oturduğunu, bazen ayakta olduğunu, vücudunu  artık kendisinin tutabildiğini ,daha önce bu hareketlerin hiç birini yapamadığını söyledi.

Ünlü oyuncu Kenan Işık ile ilgili sosyal medyada yapılan öldü haberlerine itibar etmeyin. Sanatçının sağlık durumunu ailesi dışında kimse bilmiyor. Sanatçının sağlık durumu rutin bir şekilde devam ediyor.

Son Güncelleme: 09.11.2016 00:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş