16 Ocak 2017 Pazartesi 12:05
Zuhal Topal'la Tepecikli Oryantal Dilek kimdir? Dilek Kaç Yaşında ? Kime Talip Olarak Geldi ?Nerelidir ?
 Evlilik programları artık gündüz kuşağının vazgeçilmezi haline geldi öyle büyük bir izleyici kitlesine hitap ediyor.
Star tv de gündüz kuşağı programı olan Zuhal Topal’la da  Evlenmek isteyen adaylarıyla büyük ilgi uyandırıyor. 

Geçtiğimiz gün Zuhal Topal’la evlilik programına damat adayı Semih’e talip olarak Dilek katıldı. Dilek Serkan’ı şaşırtmak için olsa gerek esprisini konuşturdu ve Ben çok şişmanım zayıflatır mısın beni diyerek herkesi güldürdü.

Paravanın açılmasının ardından oryantal olduğunu söyleyen Dilek, kıskanç olarak bilinen Semih’in benim için oryantalliği bırakır mısın sorusuna ise hayır diyerek Talip olarak geldiği Semih’i da elinin tersiyle itmiş oldu. Dilek Semih’i yakışıklı bulduğu için ona talip olduğunu da söylemişti. Ret cevabından sonra programda nefesleri kesen oryantal dansını sergilemeyi de unutmadı.

1993 doğumlu olan Dilek, İzmir Tepecik'te yaşamaktadır. Oryantallik yapan gelin adayı daha önce hiç evlenmedi.1.63 boyunda olan Dilek, 54 kilo civarında Normalde kumral olan güzel, saçlarına platin sarıya boyatmış bir gelin adayı.21 yaşındaki genç roman kızı, dış görünüşe çok önem verdiğini ve kendisine gelecek olan adayların yakışıklı olması istediğini söyledi. İlgiden hoşlandığını, hayatındaki erkeğin onunla fazlasıyla ilgilenmesini istediğini, aynı zamanda maddiyat konusuna önem verdiğini de ekledi.

Ardından kendine gelen talipleri beğenmeyen Dilek kimseyi beğenmemesiyle konuşmalarıyla patavatsız tavırlarıyla en önemlisi de programda sürekli kendi dansını oryantalini sergilemesiyle izleyici üzerinde şimdiden antipatik etkiler bırakmaya başladı diyebiliriz.

Son Güncelleme: 16.01.2017 12:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş