21 Aralık 2016 Çarşamba 19:51
Zuhal Topal'la 21 Aralık Çarşamba neler yaşandı?
Zuhal Topal'la 21 Aralık Çarşamba neler yaşandı? İzdivaç programlarından olan Zuhal Topal'la yeni bölümleri ile ekranlarda olmaya devam ediyor.  Hafta içi 16:15'te Star Tv ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la da kuzu polemiği devam ediyor. Ünlü oyuncu Zuhal Topal'ın sunduğu programa dün gönderilen kuzunun sahibi bulundu. 

KUZU PROGRAMA KATILDI

Star Tv Zuhal Topal'la da bugün neler yaşandı? Dün programa gönderilen kuzunun sahibi bugün canlı yayına katıldı. Serkan'a talip olan kuzunu sahibi programa katıldı. Paravanın arkasıdan konuşan Serkan'In taliplisine kuzu lakabı takıldı. Serkan'ı sevdiğini söyleyen kuzu yüzünü göstermemeyi tercih etti. Kuzunun profil resmininde gerçek resmi olmadığını öğrenen Serkan kuzun ile görüşmek istemediğini programdan gitmesini istedi. 

Zuhal Topal'la 21 Aralık Çarşamba neler yaşandı?

Maral ile görüşmeye devam eden Serkan bakalım ne yapacak? 

Program Hakkında!

Ünlü oyuncu Zuhal Topal, Star ekranlarında gelin ve damat adaylarını bir araya getiyor mutlu sona kavuşmalarına öncülük ediyor. Gerçek hikayelere, gerçek duygulara, gerçek heyecanlara ve adayların mutlu bir yuva kurmaları yolundaki ilk adımlarına tanık olacağımız Zuhal Topal'la hafta içi her gün Star ekranlarında.

Tatlı heyecanlar, umutlu bekleyiş ve aşka dair her şey Zuhal Topal'la programında ekran başındakileri bekliyor! 

Video hazırlanıyor, ilerleyen saatlerde ekenecektir.

Son Güncelleme: 21.12.2016 20:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş