20 Ocak 2017 Cuma 20:35
Zuhal Topal'la 20 Ocak Cuma neler yaşandı? Hanife Serkan ayrıldı mı?

Zuhal Topal'la 20 Ocak Cuma neler yaşandı? Star Tv'de ekranlara gelen Zuhal Topal'la da bugün neler oldu, Hanife Serkan aşkında son durum ne, arasın açılan Serkan ve Hanife sorunlarını çözebilecek mi? Uzun süredir ekranlarda boy gösteren gelin adayı Hanife Sekan'dan vazgeçecek mi? İşte son bölümde yaşananlar..

HANİFE İLGİ İSTEDİ

Sekan'ın kendisine karşı ilgisiz davrandığını belirten Hanife gemileri yakmak üzere, haftaya iyi başlayan Serkan Hanife ikilisi hafta sonuna olaylı gitti. Serkan bir şans isteyen Hanife ne yapmaya çalışıyor, Serkan ile iki hatfa eğlendikten sonra bırakması muhtemel olan gelin adayı Hanife locadan gelen sorulara yanıt verirken sinirlerine hakim olmadı. Ortaya atıalan iddiaları kim atıyorsa ortaya çıksın diyen Hanife çıldırdı!

MELİSA'DAN İTİRAF GELDİ

Hanife'nin iddiaları atan ortaya çıktısın demesinden sonra Melisa'dan itiraf geldi, Melisa Hanife ile Serkan arasında yalanan aşkı samimi bulmadığını belirtti. Serkan'ın kendisine döneceğini söyleyen Melisa yaptığı açıklamalar ile Hanife'yi çıldırttı. Melisa ile atışmaya başlayan Hanife, Serkan'dan gelen Hanife hep aklımda olacak sözlerinin ardından ortam biraz yumuşadı. Hanife ile kavga eden Melisa Serkan'dan cevabı alınca stüdyoyu terketti. 

NAZ'A NAZAR MI DEĞDİ

Ali ile Naz arasında çıkan tartışma Naz ile Ali aşkına nazar mı değdi sorularını akıllara getirdi. Naz'ın geçmişinin gözlerinin önüne geldiğini belirten Ali, Naz'ın kedisini bıracağıundan korktuğunu belirtti. Naz ise bu konuşmaların ardından göz yaşlarını tutamadı.

NAZ AYRILIYOR MU?

Naz ile Ali arasında yeniden tartışma çıktı. Ali dedikodulara taktığını söyledi. Naz’ın geçmişinin hep önüne geldiğini söyledi. Daha rahat daha güzel bir görüşme istediğini söyledi. Güzel giden görüşmenin bozulması sonrasında Naz gözyaşlarına boğuldu. Ali bir gün Naz’ın beni bırakacağını düşünüyorum dedi.

Son Güncelleme: 21.01.2017 18:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş