30 Ekim 2016 Pazar 00:02
Zuhal Topal’ın eşi Korhan Saygıner kimdir ne iş yapıyor nereli?
Türkiye’nin önemli oyuncularından birisi olan Zuhal Topal son dönemde sunuculuğunu yaptığı izdivaç programı ile anılıyor. Başarılı sanatçı Zuhal Topal’ın sunduğu gündüz kuşağında yer alan program çok seyredilenler arasında yer alıyor.

1976 senesinde dünyaya gelen güzel sanatçı Zuhal Topal, birçok dizi ve film projesinde başarı ile yer almıştır. Bir dönem Geniş Aile dizisinde yer almış ve orada üstlendiği karakter ile bir dönem televizyon seyircisi tarafından tanınmaktadır.

Sihirli Annem dizisinde üstlendiği Suzan karakteri ile büyük bir şöhret yakalamış ve hayran kitlesine erişmiştir. ATV ekranlarında yayınlanan Selena isimli dizide ise Fitnat Korkmaz adında bir karaktere hayat vermiştir.

Koray Saygıner kimdir?

Zuhal Topal ve eşi Koray Saygıner 8 yıldır evliler. Zuhal Topal’ın kocası olan Koray Saygıner müzisyen olarak tanınıyor. Korhan Saygıner ile Zuhal Topal’ın Lina isminde bir kız çocuğu vardır.

1.72 boyunda olan Zuhal Topal 58 kilogram ağırlığındadır. 39 yaşında olan genç sanatçı Zuhal Topal üniversite sınavında Mimarlık bölümü kazanmasına rağmen yeteneği olan tiyatroya yönelmiş ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde eğitimini tamamlamıştır.

Star TV ekranlarında 2007 senesinde yayınlanan bir yarışma programına katılan Zuhal Topal, o yıl yarışmada 1.olmayı başarmıştır. 2009 senesinde Star TV ekranlarında evlilik programı sunmaya başlayan Zuhal Topal, izdivaç programı sunmaya devam ediyor. 
Son Güncelleme: 30.10.2016 03:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş