18 Ocak 2017 Çarşamba 21:01
Zuhal Topal'da Kavgamı Çıktı? Baha ve Naz Arasında Ne Oldu?

Star TV ekranlarında Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programı izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Zuhal Topal da bu hafta Damat adayı Baha'nın gelin adayı Naza yaptığı hareketler tepki topladı. Baha'nın Naza saldırmasının ardından olaya güvenlikçi den tutunda teknik ekibi program çalışanlarına Loca adayları ne kadar birçok kişi dahil oldu.

Zuhal topalla izdivaç programında yer alan gelin ve damat adayları adeta çığırından çıktı. Damat adayı Baha gelin adayı Naz'ın yeni talibi Ali ile dans etmesini kıskanınca olanlar oldu. Stüdyoyu terk etti,ardından bununla da kalmayan Baha yayından sonra arabaya binen eski sevgilisi Naza saldırıp onu dövmeye başladı iddiaları sosyal medyada hızla yayıldı.

Televizyon ekranlarında izlediğimiz renkli sayfalar magazin programı ne kadar akseden olayda ;Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında geçtiğimiz cuma gelin damat adayı arasında tekme tokat kavga olduğu ortaya çıktı. iddialara göre kavga stüdyoda ki güvenlikçiler ve çalışanlar tarafından müdahale edildi. Birkaç güvenlikçi Baha ya gelin adayını dövmemesi konusunda müdahale ederken Baha'nın arkadaşları da güvenlikçilere saldırdı. 10 ayın sonunda programın teknik ekibi de kavgaya dahil olmak zorunda kaldı.

Zuhal Topal Bu durum karşısında Üst kattan bakarak olan biteni izlemekle yetindi.  Meydana gelen kavgada Baha'nın feci şekilde dövüldü. Kavga eden kalabalığın birbirinden şikayetçi olduğu için karakola taşındığı söyleniyor.

Son Güncelleme: 18.01.2017 21:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş