11 Ocak 2017 Çarşamba 19:02
Zuhal Topal'da gelin adayını gören Amir'den şok hareket!
 Zuhal Topal izdivaç programında Damat adayı Amir yeni talibi duyunca ağzı kulaklarına vardı . Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında dünkü bölümde Yer Yerinden oynadı. Çorumlu Amir lakaplı Damat adayı ilk başta Uğur ile yaprağının Anlaşılmayacak ayrılması üzerine sevinerek gelin adayına oyuncak bebek hediye etti. Amir daha sonra yayına bağlanan eski kız arkadaşının geleceğini duyunca hediye etti oyuncak bebeği yaprak isimli gelin adayından geri aldı ve herkesin tepkisine neden oldu.

Zuhal Topal izdivaç programında yine programa damgasını vurdu. Amir yaprak isimli gelin adayını önce bebek hediyesi ardından yayına bağlanan eski kız arkadaşının geleceğini duyunca hediye ettiği bebeği geri aldı. Damat adayı Çorumlu Amir programa telefonla bağlanan ve ahiret aylık olarak geleceğini söyleyen kişi için oldukça heyecanlandı .

Yaşanan gelişmeler üzerine Amir eski kız arkadaşını yayına davet etti.Bu sırada yanında oturan gelin adayı Yaprak ise locadaki yerine gitti.Hoşlandığı gelin adayını anında unutan Amir ise stüdyoyu kahkahalara boğdu.

Damat adayı Uğur ve gelin adayı Yaprak’ın arasına giren bazı sorunlardan dolayı ayrılmaları Çorumlu Amir’i sevindirmiş ve aradığı fırsatı bularak gelin adayı Yaprak’a oyuncak bebek hediye ederek gelin adayının yanına oturmuştu.Gelin adayını ikna etmeye çabalayan Amir’e eski kız arkadaşından telefon geldi.Yayına katılacağını Amir’e talip olacağı söyleyen adını vermek istemeyen bayan çok kısa sürede Amir’i ikna etti.

Son Güncelleme: 11.01.2017 19:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş