30 Aralık 2016 Cuma 20:09
Zuhal Topal Son Bölüm 30 Aralık neler yaşandı? Birkan ile Nagihan neden tartıştılar

Her bölümü büyük bir heyecana sahne olan ve canlı olarak yayınlanan evlilik programı Zuhal topal’la son bölümü ile yine büyük bir heyecana ve romantik anların yaşanmasına sahne oldu.

Her sene olduğu gibi Zuhal Topalın yine locadaki evlenme adaylarına yeni yıl sürprizleri vardı. Yine hediyelerden ağaç yapan Zuhal Topal hediyelerini programdan sonra locadaki adaylarına dağıttı.

Programın loca adaylarından dürdane hanıma metin beyden sürpriz bir hediye geldi. Metin beyin gelmesine sinirlenen dürdane hanım stüdyoyu terk etmek istedi fakat daha sonra çağrılan dürdane hanım tekrar stüdyoya geldi daha önce evlenen ikili ayrılmıştı. Metin bey tekrar programa gelerek Dürdane hanımdan bir şans daha istedi.

Bir önceki programda yakınlaştıkları iddia edilen Ezgi ve Serkan dan Ezgi açıklamalarda bulunarak Serkan ile aramızda bir şey olmadı ve olmasınında mümkünü yoktur diyerek açıklamalarda bulundu.

Birkan kendisine gelen yeni talibi ile buluşacak iken locadan İbrahim Bey Nagihanın Birkan dan hoşlandığını iddia etti. İkili bir süre sonra tartışarak programı terk ettiler. Hanife kendisine talip olarak gelen futbolcu talibine kendisinden iki yaş küçük olmasına rağmen çay içmek için bir şans verdi.
Son Güncelleme: 30.12.2016 20:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş