29 Ocak 2017 Pazar 19:12
Zuhal Topal Şok Etti Deniz'i Stüdyodan kovdu 29 Ocak 2017

Esra Erol locada ki damat adaylarından Deniz'i stüdyodan kovdu. Söze başlarken biz burada programda aile gibi olmaya çalışıyoruz. Locadaki arkadaşlardan bazıları da geçen seneden beri bizime ancak aralarından bazılarının arkamızdan konuştuğu ve programımızı karaladığı hakkında duyumlar aldık dedi.

ZUHAL TOPAL DAMAT ADAYINA KAPIYI GÖSTERDİ 29 OCAK 2017

Daha sonra locadaki adaylarından Deniz'e dönen Zuhal Topal evet Deniz biz senin için ekip olarak çok şey yaptık mankenlik ajansları ile görütük hatta yurtdışı görüşmeleri yapmanı bile sağladık ancak senin bizim ve programımız hakkında diğer kanallarla birlik olarak arkamızdan konuştuğun bilgisine ulaştık. Bu konu ile ilgili ekip şefime de söz verecem dedi. Programın ekip şefi evet ilk önce duyunca inanamadık ancak araştırdığımız zaman gerçekleri öğrendik Deniz bizim hakkımızda aslı olmayan iftiralarda bulunmuş dedi.

ZUHAL TOPAL DENİZ'İ STÜDYODAN KOVALADI 19 OCAK 2017

Zuhal Topal Deniz'e bir karar aldıklarını ve artık ekіbіmіz ve Kendisinin programda olmasını istemediklerini söyleyerek Deniz'e kapıyı gösterdi. Konuşmak isteyen Deniz'e 19 Ocak Zuhal Topal'in programda Deniz e izin vermedi ve artık bizimle değilsin diyerek stüdyodan kovaladı. Deniz hiçbirşey diyemeden programdan ayrılarak stüdyodan dışarı çıktı.

Zuhal Topal Deniz'i Baha Yüzünden mi Kovdu? Baha'nın Açıklamaları
 

Zuhal Topal Dilek'e İbrahim Yer Sofrası Kurdu Dayanamayan Serkan ve Hanife Stüdyoya Geldi 29 Ocak 2017

Zuhal Topal Şok Etti Deniz'i Stüdyodan kovdu  - İzlemek için tıklayınız

Son Güncelleme: 22.03.2017 15:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş