07 Şubat 2017 Salı 19:34
Zuhal Topal Serkan instagram kullanıyor mu kimdir nereli?-3

Gündüz kuşağının vazgeçilmeyen programlarından olan izdivaç programları hızla yayın hayatına devam ediyor. Zuhal Topal’ın sunduğu programda yer alan Serkan isimli aday seyircinin ilgisini çekmeyi başardı.

Genç ve yakışıklı birisi olan Serkan, Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında kısmetini arıyor. Henüz 23 yaşında olan genç damat adayı Serkan, Hanife Hanım’a talip gelmesi ile uzun bir süre konuşulmuştu.

Sosyal medya hesapları çok merak edilen Serkan’ın; ınstagram,facebook yada twitter adresleri paylaşılmıyor. Özel hayatın gizliliği gerekçesi ile adayların sosyal medya hesapları duyurulmuyor.

Zuhal Topal ile İzdivaç programında yer alan Serkan isimli adaya erişmek, ulaşmak istiyorsanız programa katılım başvurusunda bulunabilirsiniz. Hafta içi her gün ekranlara gelmekte olan programın yeni bölümleri öğleden sonra başlıyor ve çok büyük bir televizyon seyircisi tarafından takip ediliyor.

Reytinglerde oldukça başarılı olan programda talipler, milyonlarca seyircinin önünde seveceği adam yada kadını aramaya devam ediyor. Son dönemlerde Serkan isimli damat adayı sosyal medyada da en çok konuşulan isimler arasında bulunuyor.
Son Güncelleme: 07.12.2016 22:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş