28 Aralık 2016 Çarşamba 15:44
Zuhal Topal Hanife ve Ali Aşkı Doğru mu?Ne Zamandan Beri Birlikteler
 Zuhal Topalla izdivaç programının en gözde gelin adaylarından olan Hanife ,gün geçmiyor ki adı yeni bir aşk ile alınmasın. Zuhal topalla Hanife ile Ali'nin gizli aşkları ortaya çıkınca yer yerinden oynadı. Sarmaş dolaş çekindikleri fotoğraflar sosyal medyada büyük ses getirince gözler gelin adayından gelecek açıklamaya çevrildi.

Televizyon ekranlarının izlenme rekorları kıran izdivaç programı Zuhal topalla Hanife ve Ali'nin yaşadıkları gizli aşkın ortaya çıkması sonucunda gündem bir anda değişti . İnternette sarmaş dolaş fotoğrafları yayınlanan İki Aşığın yakın takipçileri konuya açıklık getirilmesini istedi .Geçtiğimiz günlerde Serkan'dan ayrılan Hanife şimdi Ali ile birlikte olduğunu açıkladı.

 Zuhal topalla izdivaç programının gelin adayı Hanife Serkan ile ilgili konularda tepkilerine devam ederken Serkan'ı Geçtiğimiz günlerde korurken şimdilerde ayrılığının ardından, yeni aşkının Ali olduğunu açıkladığı. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan sarmaş dolaş resimleri büyük yankı uyandırdı Hanife ile Ali'nin çekilen samimi görüntülerini gören Zuhal Topal izleyicileri programın yalan olduğunu ve Hanife'nin canlı yayında oynadığını iddia ederken görüntüleri gören bir takipçinin yorumları dikkatleri üzerine çekti.

 Bu görüntüleri gören bir takipçinin yorumu şöyle, ''Aşık olacağım diye dolaşmadığı erkek kalmadı. Bir de sözde kapalı. Arkadaşlık adı altında sırnaşmadığı erkek kalmayacak. Burdan evlenemeyecek dışardan evlenir mi muamma. İnsanlara kötü örneksin.'' sözleriyle yorumda bulundu. Hanife'nin bu görüntülere ne diyeceği, takipçilerinin sözlerine ne cevap vereceği şimdiden merak konusu.

 

Son Güncelleme: 28.12.2016 15:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş