17 Eylül 2016 Cumartesi 12:41
Zuhal Topal Gelin Adayı Deniz Hanım Kaç Yaşındadır Nerelidir
Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal ile izdivaç programı 7 Eylül Çarşamba günü izleyici karşısına çıkan yeni sezon üçüncü bölümünde Deniz Hanım Birkan'a talip olarak geldi. Deniz Hanım kimdir, sosyal medya hesapları nelerdir, evleneceği kriter deki damat adayından neler arıyor. Erkeksi olan erkeklerden hoşlanıyorum diyen Deniz Hanım hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda derledik. İşte detaylar.

DENİZ HANIM KİMDİR
Deniz Hanım 29 yaşındadır ve bir evlilik yapmıştır. Deniz Hanım iç mimardır; ancak güzellik salonu vardır. Deniz Hanım daha önce bir evlilik yaptı. Deniz hanım uzun yıllardır İstanbul’da yaşıyor.

Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal topalla izdivaç programı yepyeni bölümleri ve yepyeni gelin damat adayları ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Ekranların beğenilen izdivaç programı sunuculuğu Zuhal Topal tarafından üstlenilen geçtiğimiz sezon Fox TV ekranlarında izlenme rekorları kıran izdivaç programı yeni sezonda Star TV ekranlarında hayranlarına merhaba dedi.

Zuhal topalla izdivaç programına katılan Deniz Hanım Birkan Bey'e Talip olarak gelmişti .29 yaşında olan gelin adayı Deniz daha önce bir evlilik yaptı mesleği iç mimarlık olan Deniz Hanım'ın Güzellik Salonu bulunmaktadır. Daha önce bir evlilik yaptığını söyleyen Deniz Hanım uzun yıllardır İstanbul'da hayatını sürdürüyor.

Deniz Hanım daha önce Esra Erol'un sunduğu ATV ekranlarındaki izdivaç programında 2 sezon tariflerini aramış bulamayınca Birkan Bey'e Talip olmuştu. Birkan ve deniz Hanımlar hoşlandı ve onu çaya çıkardı.Çaya çıkarken Deniz Hanım düşmemek için bir kadın elini tutmak istedi ancak Birkan Deniz Hanım'ın elini bırakınca oldukça bozuldu .Deniz Hanım Birkan beğendiğine kriterlerine uymadığı için bu ilişki devam etmedi Deniz Hanım Zuhal topal'da 150 tane Talip getireceğini söyledi
Yorumlar

Google+'da Paylaş