21 Ocak 2017 Cumartesi 01:38
Zuhal Topal Dilek İbrahim'in Bıyıklarını Canlı Yayında Kesti şok

Zuhal Topal Dilek İbrahim'in Bıyıklarını Canlı Yayında Kesti. Dilek İbrahim'in itiraz etmesi üzerine önce biraz geri durdu ancak İbrahimin Bıyıklarından bir tutam kesmeyi başardı ve intikamını aldı. Bıyıklarının kesilmesini kabul etmeyen İbrahim Dilek'in saçlarını taramasına izin verdi. İbrahim talibi yeldaya ne cevap verdiç

Zuhal Topal Dilek İbrahim'in Bıyıklarını Canlı Yayında Kesti

Zuhal Topal 20 Ocak günü İbrahim Dilek ile görüştüğü halde yeni talibi ile görüştü ve talibi ile canlı yayında karşılıklı göbek attı. İbrahim daha sonra dilek ile tartışan ve göbek atışması yapan Yelda hanım'a geldiği için teşekkür etti. Bu olay üzerine rahatlayan Dilek İbrahim'in bıyıklarını kesmeye kalktı. İbrahim'in kabul etmeyeceğini bildiği için ilk olarak İbrahim'in gözlerini bağladı.

20 Ocak Zuhal Topal programında Dilek talibi ile görüşerek kendisini kızdıran İbrahim'in bıyıklarını kesti. İbrahim'in gözlerini bağlayan Dilek getirdiği tıraş fırçasını önce köpürttü daha sonra ise İbrahim'in bıyıklarını bir güzel köpükledi. Dilek daha sonra İbrahim'in itiraz etmesi üzerine bir müddet geri dursada kararlıydı ve intikam olarak İbrahim'in bıyıklarını kesecekti.

Bıyıklarını Kestiği İbrahim'in Saçlarını Taradı

İbrahim ikna olmadı ancak Dilek'in çok ısrar etmesi üzerine Dilek'in biraz bıyıklarını kısaltmasına izin verdi. Bunun üzerine bıyıklarını kesmeye izin vermeyen İbrahim'in saçlarını taradı. Dilek yanında getirdiği jöle ile önce ibrahim'in saçlarını jöleledi. Daha sonra ise elleri ile İbrahim'in saçlarına şekil verdi ve ikili elele programdan ayrıldı.

Son Güncelleme: 21.01.2017 15:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş