20 Ocak 2017 Cuma 09:04
Zuhal Topal Deniz'i Baha Yüzünden mi Kovdu?

Zuhal Topal Deniz'i programdan Baha yüzünden mi kovdu? Baha'nın açıklamaları büyük ses getirdi. Programın isteği üzerine Naz ile Alinin görüştüğünü söyleyen Baha Naz'dan hiçbir zaman ayrılmadıklarını itiraf etti. Baha çektiği videoda neler söylemişti?

ZUHAL TOPAL DENİZ'İ BAHA YÜZÜNDEN Mİ KOVDU

Zuhal Topal 19 Ocak 2017 Perşembe günü yine ilginç bir an yaşandı. Deniz Baha yüzünden mi kovuldu? Zuhal Topal Deniz'i stüdyodan kovdu. Program hakkında asılsız ifadeler kullandığı öğrenilen Deniz Zuhal Topal'ın şok tepkisi karşısında ne diyeceğini bilemedi ve cevap hakkı dahi verilmeden programdan dışarı çıkartıldı. Peki Deniz neden kovuldu ne söyledi de cevap hakkı bile verilmeden dışarı çıkarıldı.

BAHA'NIN AÇIKLAMALARI

Hatırlayacağınız üzerine geçen hafta Sevgilisi Naz'ın Ali isminde birisi ile görüştüğü için sinirlenen Baha elindeki Kolyeyi fırlatıp stüdyodan dışarı çıkmıştı. Daha sonra ise kendi videosunu yayınlayarak Zuhal Topal ile İzdivaç programının tamamen sahte bir oyun üzerine kurulduğunu açıklamıştı. Video da Naz ile hiçbir zaman ayrılmadıklarını ancak programın isteği üzerine böyle gelişmelerin içerisine çekildik dedi.

BAHA ÇEKTİĞİ VİDEODA NELER SÖYLEMİŞTİ?

Baha çektiği videoda hatta Zuhal Topal'ın ekibi tarafından darp edildiğini iddia etmişti. Program sonrası Naz'ın arabasına bindiğini ve beraber programdan ayrılacakken Zuhal Topal'ın yaklaşık 40 kişilik ekibi tarafından darp edildiğini söyledi 

Son Güncelleme: 20.01.2017 12:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş